Roof Hopper

بررس متن: پرستو رحیمی

7+

حرکت روی بام‌ها و گذشتن از موانع برای ثبت رکورد

ناشر: Appsolute Games LLC سال انتشار: 2019

Roof Hopper

7+

حرکت روی بام‌ها و گذشتن از موانع برای ثبت رکورد

ناشر: Appsolute Games LLC

سال انتشار: 2019

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
صدای سقوط شخصیت از بام‌ها و همچنین تصویر از بین رفتن او توسط تیغ‌ها به صورت واضح قابل شنیدن و دیدن است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی روال ساده‌ای دارد و کودک می‌تواند با ضربه زدن با انگشت خود بر صفحه به‌راحتی آن را انجام دهد، اما چیره‌دستی شدن در این بازی احتیاج به سرعت مناسب و هماهنگی ضربه زدن دارد.
آنچه والدین باید بدانند

فضای این بازی بر روی پشت‌بام‌ها و در شهرها و در مراحل مختلف انجام می‌شود. هر مرحله شخصیت بازی با حرکت‌های جهشی از سطح بام‌ها به سطح دیگری پرش می‎کند. در بین مسیر پرچم‌هایی وجود دارد که در آن نقطه بازی ذخیره می‌شود. در عبور از بام‌ها بازیکن باید مراقب فاصله بین آنها و متحرک بودن برخی از آنها نیز باشد که در صورت کنترل نامناسب، شخصیت بازی به پایین سقوط می‌کند و بازی از ابتدا شروع می‌شود. در بعضی مراحل تیغ‌هایی نیز سر راه قرارگرفته‌اند که با برخورد شخصیت به آنها باعث برگشت بازی از ابتدای مرحله می‌شود. در پایان هر مرحله زمان صرف شده برای اتمام مرحله و تعداد جهش‌ها نمایش داده می‌شود که با مراجعه به بخش بهترین رکوردها در بازی، بازیکن می‌تواند رکورد خود را مقایسه کند. تعدد پخش این ویدیوهای تبلیغاتی میانه‌ی بازی بسیار خسته‌کننده و آزاردهنده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.1 iOS در تاریخ 98/03/05 نوشته‎شده است.

کیفیت

تصویرسازی بازی در تمام مراحل تقریباً به یک صورت است که تفاوت آنها در رنگ‌های مورداستفاده و ظاهر شخصیت نمایان می‎شود. در تمامی مراحل صدایی مانند صدای برخورد توپ بر زمین وجود دارد که امکان قطع کردن آن در تنظیمات وجود دارد.

مصرف گرایی

در صورت سقوط از بام‌ها مرحله از ابتدا آغاز می‌شود و اگر بازیکن به قسمت ذخیره بازی رسیده باشد، امکان دیدن چندین ویدیوی تبلیغاتی ارائه می‎شود. بنر تبلیغات دیگری نیز در حین بازی در زیر صفحه قرار دارند و بازی امکان حذف آنها را به بازیکن نمی‌دهد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 16
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.1
واحد پول رایگان
ناشر Appsolute Games LLC
سال انتشار 2019