Roof Hopper

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حرکت روی بام‌ها و گذشتن از موانع برای ثبت رکورد

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی روال ساده‌ای دارد و کودک می‌تواند با ضربه زدن با انگشت خود بر صفحه به‌راحتی آن را انجام دهد، اما چیره‌دستی شدن در این بازی احتیاج به سرعت مناسب و هماهنگی ضربه زدن دارد.
  صدای سقوط شخصیت از بام‌ها و همچنین تصویر از بین رفتن او توسط تیغ‌ها به صورت واضح قابل شنیدن و دیدن است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  فضای این بازی بر روی پشت‌بام‌ها و در شهرها و در مراحل مختلف انجام می‌شود. هر مرحله شخصیت بازی با حرکت‌های جهشی از سطح بام‌ها به سطح دیگری پرش می‎کند. در بین مسیر پرچم‌هایی وجود دارد که در آن نقطه بازی ذخیره می‌شود. در عبور از بام‌ها بازیکن باید مراقب فاصله بین آنها و متحرک بودن برخی از آنها نیز باشد که در صورت کنترل نامناسب، شخصیت بازی به پایین سقوط می‌کند و بازی از ابتدا شروع می‌شود. در بعضی مراحل تیغ‌هایی نیز سر راه قرارگرفته‌اند که با برخورد شخصیت به آنها باعث برگشت بازی از ابتدای مرحله می‌شود. در پایان هر مرحله زمان صرف شده برای اتمام مرحله و تعداد جهش‌ها نمایش داده می‌شود که با مراجعه به بخش بهترین رکوردها در بازی، بازیکن می‌تواند رکورد خود را مقایسه کند. تعدد پخش این ویدیوهای تبلیغاتی میانه‌ی بازی بسیار خسته‌کننده و آزاردهنده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.1 iOS در تاریخ 98/03/05 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  تصویرسازی بازی در تمام مراحل تقریباً به یک صورت است که تفاوت آنها در رنگ‌های مورداستفاده و ظاهر شخصیت نمایان می‎شود. در تمامی مراحل صدایی مانند صدای برخورد توپ بر زمین وجود دارد که امکان قطع کردن آن در تنظیمات وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت سقوط از بام‌ها مرحله از ابتدا آغاز می‌شود و اگر بازیکن به قسمت ذخیره بازی رسیده باشد، امکان دیدن چندین ویدیوی تبلیغاتی ارائه می‎شود. بنر تبلیغات دیگری نیز در حین بازی در زیر صفحه قرار دارند و بازی امکان حذف آنها را به بازیکن نمی‌دهد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Appsolute Games LLC
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان