Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas

thumbnail
۱۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
ورود ابرقهرمان به شهر و مبارزه با اشرار و جنایتکاران
سال: 2019
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی تنها گزینه‌های لازم و ضروری را دارد و فونت آن خوانا و در سایز مناسب طراحی‌شده است که استفاده از آن را آسان کرده است. چگونگی کنترل شخصیت بازی با استفاده از دکمه‌های پایین صفحه صورت می‌گیرد، اما کنترل آن کمی دشوار بوده و تا حدودی نیاز به تمرین دارد.
  به علت داشتن قابلیت‌هایی مثل پرتاب لیزر و نابود کردن افراد و اشیاء یا قابلیت برداشتن اسلحه از مغازه‌ها، محتوای بازی رنگ خشنی به خود گرفته است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  بازی ساختار تعقیب و گریز دارد که در اینجا ابرقهرمان سبزرنگ (همانند قورباغه) به هر قیمتی تلاش می‌کند تا ماموریت‎ها متعدد را تمام کند ابرقهرمان شهر نیویورک، شخصیت اصلی بازی است که بازیکن کنترل آن را بر عهده دارد. بازیکن باید با قدرت‌های قهرمان خود به مبارزه با جنایتکاران شهر بپردازد ئسبک بازی از برخی جوانب شبیه به بازی GTA است و می‌توان از ماشین و موتور دیگران استفاده کرد، به مغازه‌ها رفت و به دلخواه خود هر اسلحه‌ای را خریداری کرد. از دیگر قابلیت‌های قهرمان، خاصیت چشم‌های لیزری است که می‎تواند وسایل و انسان‌ها را به آتش کشیده و نابود کند. شکل ظاهری ابرقهرمان تا حدودی شبیه به مرد عنکبوتی است و توانایی‌های مثل تار انداختن و بالا رفتن از همه‌ی مکان‌ها را نیز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/03/18 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.0.7 است.

  کیفیت

  تصاویر بازی سه‌ بعدی است و از گرافیک بالایی برخورد دارند. موسیقی پس‌زمینه‌ای نیز در حین بازی اجرا می‌شود اما صدای حرکاتی همچون راه رفتن، مبارزه، تیراندازی بر موسیقی غالب است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  تبلیغاتی از بازی‌های دیگر با ورود به بازی نمایش داده می‌شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  در ابتدای ورود به بازی از بازیکن درخواست دسترسی به مخاطبین و رسانه‌ها می‌شود.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰.۷
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۹