Rumble Stars

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
اجرای مسابقه‌ی فوتبال با کمک حیوانات جنگل و استفاده از تفکر استراتژیک
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  فوتبال بازی کردن حیوانات جنگل عجیب است و می‌تواند تخیل بازیکن را درگیر کند و در دنیای کودکان معنادار است.
  منوی بازی دارای گزینه‌های اصلی است و طراحی آن با فونت و سایز مناسب انجام‌شده است. انجام بازی به‌صورت خودکار است و بازیکن تنها وظیفه‎ی گزینش حیوانات و فرستادنشان به داخل زمین را بر عهده دارد.
  به کار بردن درست و به‌جای کارت‎ها در حین مسابقه (با توجه به ویژگی‌های حیوانات) موجب تقویت تفکر استراتژیک می‎شود.
  به کار بردن بناهایی مشابه با کشورهای آسیای شرقی در اطراف زمین‎های بازی به آشنایی بیشتر بازیکن با فرهنگ آنها کمک می‌کند.
  طراحی شخصیت‌ها به سبک کارتونی بوده که این خود تا حدودی ترسناک بودن حیوانات وحشی را کاهش داده است اما حرکات بعضی شخصیت‌های بازی مثل شاخ زدن گاو یا بلعیدن تمساح ممکن است برای کودکان حساس خشن باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی در حقیقت یک مسابقه‎ی فوتبال است که در زمین‌های مختلف و در میان حیوانات جنگل برگزار می‌شود. هرکدام از حیوانات ویژگی‌های مخصوص به خود دارند و با توجه به توانایی‌های خود حرکات به خصوصی را در زمین به نمایش می‌گذارند. شیر به‌عنوان سلطان جنگل نقش دروازه‌بان را داشته و جزء بازیکنان برتر به حساب می‌آید؛ ببر عمل شوت زدن؛ تمساح خوردن بازیکنان حریف؛ قورباغه بازی با زبان خود؛ فک آبی سانتر توپ و به همین ترتیب هر حیوان نقش مشخصی دارد. نحوه‌ی انجام بازی به‌گونه‌ای است که بازیکنان کارت‌های حیوانات مختلف را در نیمکت ذخیره‌ها دارند و با تکیه بر استراتژی خود باید حیوانات را به داخل زمین بفرستند. حرکت بازیکنان در داخل زمین به‌صورت خودکار انجام می‌شود. بازی زمان مشخصی دارد و هر گروهی که بتواند سه گل را زودتر به ثمر برساند برنده بازی محسوب خواهد شد. گروه برنده کاپ‌ها و سکه‌هایی را دریافت می‌کند و می‌تواند به‌وسیله‌ی آنها حیوانات را به رو کند کرده و زمین‎های جدیدی را برای بازی کردن انتخاب کند. تنوع زمین های بازی بالا بوده و طراحی بعضی از آنها یادآور بناهای مخصوص کشورهای آسیای شرقی است. تکنیک‌های بعضی حیوانات مانند شاخ زدن گاو، بلعیده شدن حیوانات توسط تمساح و ... کمی ترس را چاشنی بازی کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/08/26 نوشته‌شده و برمبنای نسخه 1.3.6 iOS است.

  کیفیت

  گرافیک تصاویر بالا بوده و تنوع رنگ‌های به‌کاررفته و همچنین تنوع بالای زمین‌های بازی، جذابیت را دوچندان کرده است. موسیقی بازی به‌خصوص به هنگام به ثمر رساندن گل و صداگذاری حیوانات بسیار مناسب بوده و هیجان را به بازی افزوده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  این بازی برای اجرا نیاز به اینترنت دارد. اسم بازیکن نیز در اول بازی از او پرسیده می‌شود.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید متفاوت برای هر دستگاه
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۳.۶
  سال انتشار ۲۰۱۸