Run Forrest Run - New Games 2020: Running Games!

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

عبور از مسیرهای مختلف و جمع آوری سکه بدون برخورد به موانع مسیر

سال: 2019
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نحوه‎ی انجام بازی به صورت تصویری و با زیرنویس انگلیسی آموزش داده می‎شود. بازیکن با لمس صفحه شخصیت را به چپ و راست هدایت می‎کند. لمس بالا و پایین صفحه‎ی بازی نیز به ترتیب برای پرش و خوابیدن روی زمین استفاده می‎شود.
  در بعضی مسیرهای بازی هواپیماهای جنگی به سمت شخصیت تیراندازی می‎کنند اما طراحی کارتونی آن‎ها از شدت خشونت محتوای ارائه‎شده کاسته است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  هدف بازی هدایت شخصیت برای برخورد نکردن با موانع و کسب سکه‎های مسیر است. موانعی مثل ماشین‎ها، تابلوهای مسدود‎کننده، اتوبوس و تراکتور در مسیر بازی دیده می‎شوند که شخصیت باید جهت حرکت خود را تغییر دهد تا با آن‎ها برخوردی نداشته باشد یا از رویشان بپرد. گاهی نیز موانع متحرکی وجود دارند که انجام بازی را برای بازیکن سخت‎تر خواهند کرد. بازیکن برای به‎دست‎آوردن سکه‎های بیشتر می‎تواند از ویژگی‎هایی مثل تور ماهیگیری استفاده کند و سکه‎ها را به صورت خودکار جمع کند یا برای برخورد نکردن با موانع با هواپیمای کوچکی پرواز کند. سکه‎های کسب‎شده امکان به‎روز‎رسانی ویژگی‎ها و تغییر دادن شخصیت را در اختیار بازیکن قرار می‎دهد. مسیر‎های مختلفی در بازی طراحی شده است. گاهی بازیکن در محیط‎های جنگی بازی خواهد کرد و باید از تیراندازی هواپیما‎های جنگی در امان بماند که می‎تواند برای برخی کودکان ناراحت‎کننده باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.6.9 و در تاریخ 99/05/14 نوشته شده است.

  کیفیت

  مسیر‎های بسیار متفاوتی در بازی وجود دارند. شخصیت اصلی در ریل‎های آهن می‎دود یا بر هواپیمایی سوار می‎شود گاهی نیز در صحنه‎ا‎ی جنگی ظاهر می‎شود. موانع متفاوتی مانند جعبه‎ها و قطار در مسیر او قرار دارند که باید با پرش از هر یک عبور کند. موسیقی بازی مهیج است و در طراحی بازی رنگ‎های تندی استفاده شده است که آن هم حس هیجان بیشتری را به بازیکن منتقل می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در بازی وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۶.۹
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Genera Games
  سال انتشار ۲۰۱۹
  اقتباس نام شخصیت بازی از نام شخصیت فیلم Forrest Gump الهام گرفته است.