Run Sausage Run

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

دویدن برای فرار از نابود شدن توسط ابزار آشپزی

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برای حرکت سریع‎‎تر سوسیس باید انگشت را بر روی صفحه‌نمایش نگه‌داشته و با در نظر گرفتن زمان‎بندی مناسب از برخورد کردن عامل نابودکننده سوسیس را نجات داد. اجرای سریع‎ترین عکس‌العمل چالش واقعی این بازی است که با توجه به سرعت بالای بازی به‌مرور افزایش پیدا می‎کند.
  شخصیت اصلی این بازی یک سوسیسی است که باید از موانع خطرناک آشپزخانه فرار کند تا نابود نشود. این موانع شامل چاقو‎های قرمز شده (همانند خون)، چرخ‎دنده متحرک، گوشت‌کوب‌های بزرگ، شعله و تیغه‎های متحرک است. شخصیت بازی در حین فرار نصف می‎شود، می‎سوزد و به نحوه‎های مختلف از بین می‎رود. اگرچه شخصیت بازی واقعی نیست، اما نمایش طنز این مدل از خشونت، نابودی شخصیت را امری عادی جلوه داده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی ترکیبی از مجموعه بازی‎های روش‎های احمقانه مرگ و دویدن تا بی‎نهایت است. هدف از بازی تنها سرگرمی بود و هیچ هدفی در بازی دنبال نمی‎شود. در این بازی شخصیت اصلی یک سوسیس است که در حالت عادی راه می‎رود و با کمک بازیکن می‎تواند بدود تا در حد امکان از وسایل خطرناک همچون چاقو، آتش، گوشت‌کوب یا انواع ابزار تیز دوری کند. با ضربه بر روی صفحه سوسیس شروع به حرکت می‎کند و با گذاشتن انگشت بر روی صفحه‌نمایش می‎دود. بازی مملو از روش‎های نابودی به خشن‎ترین شکل ممکن است. چهره شخصیت بازی خنده‎دار و طنزگونه طراحی‌شده است، اما همچنان خشونت ناشی از نابودی آن قابل‌مشاهده است. برد یا باخت بازیکن برمبنای عکس‌العمل سریع و شانس قرار دارد. لینک بازی‎های دیگر در این بازی قرارگرفته و تبلیغات ویدیویی و تصویری به بهانه‎های مختلف نمایان می‎شود و بسته‎های خرید درون برنامه متنوعی برای کسب سکه قرار دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.5.1 iOS در تاریخ 96/11/14 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی دو بعدی و مملو از رنگ‎های نسبتاً تیره است. موسیقی متن بازی یکنواخت و کسل‌کننده است و جریان بدون چالش جدید به‌مرور باعث دل‌زدگی می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  لینک دسترسی به بازی‎های دیگر این ناشر در منو اصلی قرار دارد. بازیکن درازای دو برابر کردن سکه‎های خود می‎تواند هزینه 4.99 دلار پرداخت کند. برای دستیابی به سکه بیشتر نیز می‎توان بسته 0.99 دلاری تا 4.99 دلاری خریداری کرد. همچنین تماشای ویدیو برای دستیابی به سکه در اختیار بازیکن قرار دارد. تبلیغات تصویری نیز در طول بازی نمایان می‎شوند. بنر تبلیغاتی در پایین صفحه قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Crazy Labs by Tabtale
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان