Rush

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تشخیص مسیر بی‎مانع در سرعت‌بالا و کمترین زمان بدون خطا

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  آموزشی برای بازی وجود ندارد و تنها می‎بایست با یک ضربه بر صفحه جهت حرکت توپ تغییر کند. سرعت‌بالای بازی و افزایش ناگهانی آن با عبور از غبار سفیدرنگ تنها علت سختی این بازی بوده و هیچ پیچیدگی در ساختار یا درک محتوای بازی ندارد. گرافیک و رنگ‎های نئونی بازی در افزایش سطح سختی بازی نیز مؤثر است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه بازی‎های ناشر معروف Ketchapp با تمرکز بر سرعت‌بالا بالا برای پیدا کردن مسیر بدون مانع طراحی‌شده است. برخلاف بازی‎های مشابه، در این بازی سرعت از همان اولین مرحله و ثانیه‎های اول بسیار بالا است و فرصتی برای تطبیق تدریجی بازیکن با محتوای بازی را فراهم نمی‎کند. کودکان و نوجوانان باید به موانع بیشتری توجه را داشته باشند و با مشاهده هر مانع بر روی صفحه ضربه بزنند تا مسیر حرکت گوی تغییر کند. هیجان بالایی بر روی جریان بازی حاکم بوده که ناشی از سرعت، گرافیک بازی، موسیقی و حس رقابتی برای ثبت رکورد است. بازی موجب ایجاد تنش و استرس در بازیکن می‎گردد، زیرا سرعت ناگهانی ابتدای بازی باعث دشوار شدن پاسخ به موانع می‎گردد و به همین منوال باعث ایجاد شدن حس عدم رضایت در همان ابتدای بازی می‎شود. روند افزایش مراحل به‌مرور و بر اساس تعداد موانع عبوری صورت می‎گیرد و با بالا رفتن هر سطح جاده‎ها و توپ‎های جدید باز می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برم بنای نسخه 1.0 iOS با رسیدن به سطح 4 و در تاریخ 96/09/27 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تم و رنگ‎ غالب بازی سیاه است و رنگ‎های موجود در بازی با حالت نئونی در انواع رنگ‌های متنوع نمایش داده می‎شوند. استفاده از برنامه به مدت طولانی با این ترکیب‎های رنگی باعث خسته شدن چشم و حتی آسیب‎های خفیف می‎شود. موسیقی منو اصلی بسیار آرام و ملایم است ولی در طول بازی موسیقی متن مملو از کوبش‎های بالا برای افزایش هیجان بازی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در پایین صفحه بنر تبلیغاتی قرار دارد و گاهی تبلیغ ویدیویی کوتاهی از بازی‎های ناشر نمایش داده می‎شود. انگیزه‎ی رسیدن به رکورد بالاتر تنها عامل وابستگی به این بازی است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با Facebook، Twitter و iTunes در بخش تنظیمات بازی وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Ketchapp
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان