Sago Mini Babies Dress Up

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

جور کردن لباس برای شخصیت‎های بازی از میان دسته‌بندی‌های متفاوت

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  فرایند تغییر لباس برای شخصیت‎ها و ایجاد ظاهر متفاوت آنها در دنیای کودکان معنادار است و شبیه‎ساز خوبی برای بازی‎هایشان در دنیای واقعی است.
  سازوکار بازی بسیار ساده است و دموهایی به صورت فیلم های ویدیویی کوتاه برای آشنایی کودک با چگونگی بازی پخش نیز می‌شود.
  لباس‌ها در تم‌های متفاوت مانند هالووین و همچنین متناسب با مشاغلی همچون ملوانی وجود دارند. کودکان با انواع لباس و ارتباطشان با مشاغل مختلف آشنا می‎شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه بازی‎های Mini saga است و در این بازی کودک از میان دسته‌بندی‌های متفاوت لباس و زیورآلات، شکل‌های ظاهری متنوعی برای چهار شخصیت بازی ایجاد می‎کند. کودک می‌تواند توسط دوربین گوشی و تبلت خود از صفحه‎ی بازی عکس بگیرد و شکل‌های ظاهری شخصیت‌ها را ذخیره کند. اگرچه این بازی برای سرگرمی گروه سنی پیش از دبستان و دبستان ساخته‌شده است اما وجود تنوع بالای لباس‌ها برای کودکانی که به طراحی لباس علاقه دارند می‌تواند فرصت خوبی به شمار آید تا روی خلاقیت خود تمرکز کنند. همانند نسخه‎ی دیگر این مجموعه طراحی شخصیت‎ها و رفتار دوستانه‎ی آنها محیطی آرام و رنگارنگی را ایجاد کرده که به کودکان کمک می‎کند تا ارتباط عمیق‎تری با محتوای ارائه شده برقرار کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.9 iOS در تاریخ 98/08/05 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  فضای بازی بسیار رنگارنگ و دارای کیفیت گرافیکی بالایی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی رایگان است اما تبلیغاتی از بازی‎های ناشر در صفحه اصلی بازی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  کودک می‌تواند هرکدام از شکل‌های ظاهری را ذخیره کند و از تصاویر موردنظر خود عکس‌برداری کند. برای دسترسی به قسمت عکس‌ها و دوربین اجازه‎ی بازیکن لازم است. بازی لینکی در فیس‌بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۹
  واحد پول رایگان
  ناشر Sago Sago Toys Inc
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان