Sago Mini Friends

thumbnail
۵ سال به بالا
۳ تا ۵ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

همکاری و تفریح با دوستان در دنیای کوچک حیوانات رنگی

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت‎های حیوانی بازی برقراری ارتباط با جریان بازی را برای کودکان راحت‎تر می‎کنند. بازی‎هایی همچون سر زدن به هم در خانه‎های کوچک عروسکی شکل شبیه‎سازی بازی‎های آشنای بین کودکان است. عواملی همچون بادکنک، عروسک‎های کوچک یا رفتار‎های کودکانه (مثل آروغ زدن) هم برای کودکان معنادار است و هم عاملی برای جذب شدن کودکان به محتوای بازی می‎شود.
  درک روش انجام بازی برای کودکان خردسال دشوار خواهد بود و به یاری والدین خود برای فهم چگونگی انجام بازی نیاز دارند. بعد از یادگیری مفاهیم و فعالیت‎های هر خانه، به‌مرور امکان انجام بازی به‌تنهایی ممکن می‎شود. جزئیات ظاهری بازی محدود است و مانع از پرت شدن حواس کودکان کم سن می‎شود.
  کودکان خردسال در این بازی تجربه‎ی کار گروهی و کمک به دوستان را به دست می‎آورند. آنها تأثیر رفتارشان را بر روی احساسات دوستانشان مشاهده می‎کنند. کودکان در این بازی حس کنترل داشتن و هدایت فعالیت‎ها را به دست می‎آورند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی شبیه‎سازی دنیایی بازی‎های کودکانه است که حیوانات نقش اصلی را در آن ایفا می‎کنند. با انتخاب حیوان موردعلاقه، کودک به خانه‎ی دوستان حیوانی خود وارد می‎شود و اوقات خوشی را با آنها می‎گذراند. در داخل هر خانه فعالیت منحصربه‌فردی قرار دارد مانند غذا خوردن، باد کردن بادکنک، ساختن خانه پرنده، باز کردن هدیه و مواردی از این قبیل. کودکان می‎توانند با خارج شدن از خانه و ورود مجدد فعالیت محبوب خود را بدون محدودیت تکرار کنند. کودکان در حین انجام فعالیت‎ها با مفاهیم کار گروهی، کمک کردن و تأثیرگذاری بر احساسات دیگران آشنا می‎شوند. همچنین شخصیت‎پردازی‎های انجام‌شده در داخل بازی در کنار فضای ایمن بازی به کودکان اجازه می‎دهد تا به دور از هر نوع هیجان مضاعفی بتوانند با آرامش با دوستان تکنولوژیکی خود بازی کنند و به خانه‎هایشان بروند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.5 iOS در تاریخ 97/04/09 بعد از انجام تمام فعالیت‎ها نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک کارتونی و دو بعدی بازی، فضای رنگارنگ با شخصیت‎های حیوانی را به وجود آورده است که شخصیت‎های بازی با ظاهری کودکانه و خطوط ساده طراحی‌شده‌اند. رنگ‎ها و جزئیات اعمال‌شده در محتوای بازی محدودند. موسیقی متن بازی ملایم و صداها بر اساس احساس خوشحالی و ناراحتی حیوانات تغییر می‎کنند.

  دنیای واقعی

  والدین می‎توانند با بردن فرزندان خود به گردهمایی‎های مشابه فضای بازی و همکاری گروهی را برای کودکان خود و دوستان هم‌سنشان شبیه‎سازی کنند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵
  واحد پول دلار
  قیمت ۳.۹۹
  ناشر Sago Mini
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز دلار