Save The Girl!

thumbnail
۱۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نجات شخصیت بازی با انتخاب بهترین گزینه و حل پازل‎ها با تم خنده‎دار

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت اصلی بازی خانمی است با کلیشه‎های جنسیتی طراحی شده‎ است و پوشش مناسب ندارد. در برخی موارد شخصیت برای دورکردن دزد از پرت کردن لباس زیر خود استفاده می‎کند.
  حل پازل‎ها با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی و انتخاب گزینه‎ی مورد نظر انجام می‎شود. مراحل پیچیدگی زیادی ندارند؛ به طور مثال برای دور کردن دزد، از انداختن پوست موز زیر پای او استفاده می‎شود. فیلم‎ها و بنرهای تبلیغاتی بسیاری در بازی قرار دارد.
  بیشتر داستان‎های بازی محتوای خشن دارند و صحنه‎هایی مثل زامبی‎، خون‎آشام، ربوده شدن شخصیت بازی توسط دزد، قرار گرفتن در قطار با یک دزد و گیر افتادن در دریا و احاطه شدن توسط کوسه در بازی قرار دارند. گرافیک کارتونی و محتوای خنده‎دار بازی تا حدی از انتقال مفهوم خشونت به بازیکنان جلوگیری کرده ‎است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی شخصیت اصلی با مشکلات متفاوتی در جریان بازی رو‎به‎رو می‎شود و وظیفه‎ی بازیکن نجات او با انتخاب از میان راه‎حل‎های موجود در بازی و حل کردن این مشکلات به بهترین نحو است. بازی چارچوب پازلی دارد و داستان‎های متفاوتی مثل گیر افتادن در جزیره‎ای متروکه یا جنگل زامبی‎ها در آن قرار دارد. این بازی با وجود ساختار پازلی جهت سرگرمی ساخته شده ‎است و تم خنده‎داری دارد. بسیاری از معما‎های بازی با روش‎های منطقی قابل حل نیستند و عاملی جهت به چالش کشیده شدن مهارت تفکر تحلیلی بازیکن محسوب نمی‎شوند. تصاویر خشنی مانند دزدی و زامبی و همچنین فیلم‎های تبلیغاتی بسیاری در بازی نمایش داده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‎ی iOS 1.1.5 در تاریخ 99/03/18 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی داستان‎های متنوعی دارد. طراحی شخصیت‎ها محدود و در داستان‎های بازی شخصیت‎های تکراری حضور دارند. صداگذاری بازی بسیار متناسب با فضای خنده‎دار آن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 3.99$ و جهت خرید درون برنامه و در اختیار داشتن نکته‎های کمکی پرداخت 2.79$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم نیست اما جهت در اختیار داشتن برخی از امکانات بازی مثل پوشش و شکل ظاهری و همچنین برخی گزینه‎ها برای حل پازل‎ها نیاز به دسترسی به اینترنت است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Lion Studios LLC
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان