Scanner App: Scan PDF Document

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

برنامه‌ای کاربردی برای اسکن کردن تصاویر

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کار با برنامه بسیار راحت است و تنها باید به آن اجازه‌ی دسترسی به دوربین و عکس‌های آلبوم تصاویر دستگاه هوشمند را داد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید برنامه Tiny Scanner – PDF Scanner App است. این برنامه‌ی کاربردی یک اسکنر است که با کیفیت و دقت زیاد خود کاربر را از داشتن دستگاه اسکنر بی‌‌نیاز می‌کند. کاربر تصویری مورد نظر خود را در برابر دوربین دستگاه قرار می‌دهد یا از عکس‌های خودش استفاده می‌کند تا آن‌ها اسکن شود و تبدیل به فایل pdf یا jpeg شوند. فایل‌ها را می‌توان برای دیگران فکس یا ایمیل کرد یا در برنامه‌های اشتراک‌گذاری مانند اورنوت، دراپ‌ باکس، گوگل درایو یا وان درایو قرار داد. برنامه بسیار دقیق است و می‌تواند گوشه های تصویر را تشخیص بدهد همچنین قابلیت نویسه‌خوان نوری (OCR) دارد تا از زبان‌های مختلف پشتیبانی ‌کند. امکان اسکن دو تصویر در یک صفحه، اسکن تصاویر رنگی و سیاه و سفید و دسته‌بندی عکس‌ها در پوشه‌های مجزا را هم دارد. طراحی کاربردی برنامه آن را تبدیل به ابزار مناسبی کرده است تا بتواند تبدیل به اسکنری قابل حمل شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌‌ی 6.2.2iOS در تاریخ1400/06/22 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  برنامه ظاهری ساده و طراحی نرم‌افزاری قدرتمند و کاربردی دارد. امکانات متنوعی مثل قابلیت اسکن کاغذهای چروک‌خرده، اضافه کردن امضا به فایل‌های مورد نظر، اسکن با اندازه‌های دلخواهی مثل A4، A3 و …، تنظیم رمز عبور، قابلیت اشتراک‌گذاری و همگام‌سازی (sync) در دستگاه‌های متفاوت باعث شده است تا بسیاری از کاربران خود را راضی نگه دارد.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  می‌توان با پرداخت هزینه اشتراک برنامه را خریداری کرد و از امکانات متنوعی مانند حذف شدن تبلیغات بهره برد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای کار با برنامه دسترسی به دوربین و عکس‌های آلبوم تصاویر دستگاه هوشمند نیاز است. برنامه به کاربران خود اطمینان خاطر داده است که تمام فایل‌های اسکن‌ شده در قسمت امنی ذخیره می‌شوند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۳.۱
  نسخه تست شده روی iOS ۶.۲.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Appxy Information Technology Co., Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۹
  پلتفرم Android، iPad، iPhone، iPod Touch
  طبقه بندی بهره‌وری
  ارز رایگان