Scary Teacher 3D

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

انتقام از معلمی بدجنس با استفاده از انواع حقه‎ها

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  معلم لحن تندی دارد و گاهی از کلماتی چون "احمق" در مکالمات استفاده می‎کند.
  شرح ماموریت در قالب متن‎هایی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. کنترل شخصیت توسط لمس صفحه بازی انجام می‎شود که در برخی موارد شخصیت به فرمان بازیکن پاسخ نمی‎دهد و حرکت آن با کندی بسیاری همراه است. گاهی با وجود دیده شدن شخصیت توسط معلم، بازی ادامه پیدا‎ می‎کند. فیلم‎های تبلیغاتی بسیاری در جریان بازی وجود دارد.
  یافتن بهترین راه‎حل برای آزار معلم و جلوگیری از گیر افتادن توسط او (به طور مثال اگر بازیکن از موادی چون سس به جای نمک برای خراب کردن غذا استفاده کند به دلیل تفاوت رنگ آن با غذا، معلم متوجه شده و باخت بازیکن را به همراه خواهد داشت) می‎تواند تفکر حل مسئله را در بازیکنان به چالش بکشاند.
  داستان بازی مبتنی بر آزار شخصیتی بدجنس است که خود، دانش‎آموزان را تنبیه بدنی می‎کرده است. انواع حقه‎ها با جزییات انجام آنها، نمایش داده می‎شود که گرافیک کارتونی بازی تا حدی مانع از انتقال محتوای خشن شده‎ است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی ماجراجویانه که در فضای یک خانه انجام می‎شود، شخصیت انواعی از حقه‎ها مانند قرار دادن تله موش، ریختن نمک در غذا، قرار دادن حیواناتی چون سوسک، از کار انداختن تلویزیون و … را برای انتقام از معلمی بدجنس به‎کار می‎برد. برای یافتن راه‎حل مناسب جهت آزار معلم و موفقیت در انجام مرحله، بازیکن نیازمند بهره‎گیری از تفکر حل مسئله و سرعت عمل بالا است. جریان بازی ممکن است بازیکنان را به انجام حقه‎ها در دنیای واقعی تشویق کند و انتقام گرفتن با استفاده از این روش‌ها را راه مناسبی برای ابراز احساسات نشان دهد. تبلیغات بسیاری در متن بازی قرار دارد که موجب کند شدن جریان بازی شده ‎است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 5.3.4 iOS در تاریخ 98/12/14 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  طراحی بازی از گرافیک سه بعدی برخوردار است اما موارد استفاده شده در جریان بازی طراحی ضعیفی دارند. گستره بالای حقه‎های نمایش داده شده در بازی مانع از تکراری شدن آن شده‎ است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن کمک کننده‎هایی چون انرژی برای فرار سریع، پرداخت مبالغی از 1.39$ تا 39.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‌ای با نام این بازی در فیس‌بوک وجود دارد. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۵.۳.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر zubair anwar
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان