Score! Hero

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

طراحی شوت و پاس با هدف به ثمر رساندن بهترین گل‌ها در مسابقه‎ی فوتبال

سال: 2017
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی تنها گزینه‎های لازم و ضروری را شامل می‌شود و هیچ‌گونه پیچیدگی ندارد. نحوه‌ی انجام بازی نیز سخت نبوده اما به ثمر رساندن گل‌های بیشتر نیازمند تمرین است.
  این بازی آموزش‌های غیرمستقیمی در رابطه با حرکات و تکنیک‌های بازی فوتبال دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  Score hero یک بازی فوتبالی است که از چندین فصل ساخته‌شده و هر فصل آن تعدادی مسابقه دارد. نوجوان باید در نقش بازیکن فوتبال پاس‌ها و شوت‌های خود را به بهترین حالت ممکن طراحی کند تا توپ را وارد دروازه شود. این توپ می‌تواند طبق استراتژی بازیکن با یک پاس یا تعداد پاس‌های بیشتر وارد دروازه شود. این بازی درواقع یک فوتبال نود دقیقه‌ای نیست و هر دور از بازی تنها از تعدادی پاس و شوت برای به ثمر رساندن یک یا چند گل تشکیل‌شده است. بازی طبق اصولی که بازیکن برای گل زدن استفاده کرده، از یک تا سه ستاره جایزه می‌دهد. نوجوان در بازی می‌تواند پیشنهاد باشگاه‌های مختلف را قبول کرده و وارد آنها شود تا از پول به دست آمده از باشگاهش ویژگی‌های شخصیت بازی مثل کفش، لباس، مو و … را تغییر دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/05/18 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 2.26 است.

  کیفیت

  طراحی بازی سه بعدی بوده و مشابه بازی‌های فیفا انجام می‎شود و افراد ظاهری نزدیک به واقعیت خود دارند. تصاویر بازی وضوح خوبی دارند که در کنار صداگذاری جریان بازی (درواقع همان صدای گزارشگر) سبک بازی را طبیعی‌تر می‌کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  خریدهای درون برنامه‌ای برای دریافت پول‌های داخل بازی وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۲۶
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر First Touch Games Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان