ScoreSkills - Learn Music

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

شناخت و تمرین تئوری‎های موسیقی

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  استفاده از فعالیت‎های برنامه بسیار ساده است و کودکان می‎توانند در هر روز 15،10،5 یا 20 دقیقه آن‎ها را انجام دهند. نام آموزش‎ها در هر بخش نوشته است اما کودکان باید آن‎ها را به ترتیب موجود انجام دهند. به طور مثال برای رسیدن به بخش اکتاو‎ها کودک باید ابتدا بخش مربوط به آموزش نت‎ها را انجام دهد. همراهی والدین با کودکانی که هیچ تجربه‎ای در زمینه‎ی موسیقی ندارند می‎تواند مفید باشد.
  کودکان با انجام فعالیت‎های کوتاه و مفید برنامه نت‎ها را می‎خوانند، می‎نویسند و به صدای هر یک گوش می‎دهند. کودک با مفاهیمی مثل گام، پرده‌های موسیقی، فاصله، ضرب‌آهنگ (ریتم) و ترکیب میزان‌ها نیز آشنا می‎شود و اطلاعات پایه‎ای موسیقی خود را گسترش می‎دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه برای آموزش مفاهیم اولیه و پایه‎ای موسیقی به کودکان طراحی شده است. در فضای ساده‎ی برنامه کودکان می‎توانند برای خود هدف روزانه تعیین کنند و زمانی که می‎توانند هر روز به آموختن موسیقی اختصاص دهند را وارد می‎کنند. آن‎ها نام‎، صدا و نحوه‎ی نوشتن نت‎ها را می‎آموزند سپس هر یک را در مدت زمانی که خود تعیین‎ کردند در قالب فعالیت‎هایی مانند سؤالات چهار‎گزینه‎ای تمرین می‎کنند. آموزش‎های برنامه کوتاه و بسیار قابل‎فهم هستند اما تنها یک درس به صورت رایگان در اختیار کودکان قرار می‎گیرد. برای دسترسی به آموزش‎هایی مثل شناخت ریتم و هارمونی پرداخت هزینه و خرید اشتراک برنامه لازم است. برنامه علاوه بر آموزش تئوری‎های موسیقی مهارت درک شنیداری کودکان را نیز تقویت می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.2.19 iOS در تاریخ 99/08/3 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  برنامه طراحی ساده‎ای دارد و بیشتر از رنگ سفید و آبی برای پس‎زمینه و رنگ سیاه برای نوشتن نت‎ها استفاده شده است. آموزش‎ها به صورت مجزا در صفحه‎ی اصلی آن وجود دارند که بازیکن بتواند به راحتی از محتوای هر یک استفاده کند. آموزش‎ها کوتاه هستند اما نوع و تعداد تمرینات با توجه به زمان انتخابی متفاوت خواهند بود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  سه روز ابتدایی استفاده‎ی نامحدود از برنامه رایگان است اما پس از آن خرید اشتراک هفتگی، ماهانه یا سالانه لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای استفاده از آموزش‎های برنامه اتصال به اینترنت نیاز است. برای ذخیره‎ی روند پیشرفت در برنامه و خرید اشتراک قرار دادن آدرس ایمیل کاربران الزامی است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۱۹
  واحد پول رایگان
  ناشر Compoze Music Solutions Ltd
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان