Sculpt people

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ساختن مجسمه برای کسب امتیاز

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  ساخته شدن مجسمه‎‌های متفاوت از يك گل بى‌شكل مشابه خمير بازى در دنياى واقعى است و بر این اساس جریان بازی می‎‌تواند برای کودکان معنادار باشد.
  در بازى، به تعداد بسیار کم، از كلمات نامناسبى مانند دوست دختر ديوانه استفاده شده است.
  سازوكار بازى پيچيده نيست و تنها با كشيدن و نگه داشتن انگشت روى صفحه‎‌ی بازى مجسمه‎‌ها ساخته مى‎‌شوند. ساير تزئين‌‎ها با سليقه‌‎ی بازيكن پيش مى‎‌روند و او تنها بايد از اجزايى كه بازى در اختيارش مى‎‌گذارد استفاده كرده و مجسمه را تكميل كند. اما به دست آوردن بعضى از وسايل نياز به ديدن فيلم‌هاى تبليغاتى دارد.
  رنگ‎‌آميزى و استفاده از اجزاى مصنوعى بر اساس سليقه‎‌ی بازيكن انجام مى‌‎شود كه مى‌‎تواند باعث درخشش خلاقيت آن‌‎ها شود. بازيكنان ممكن است با انجام بازى به اين هنر علاقه‌‎مند شوند و خواستار انجام آن در دنياى واقعى باشند كه بهتر است والدين كودك خود را همراهى كرده و او را راهنمايى كنند.
  بعضى از مجسمه‎‌ها مانند خون‌‎آشام و غول مى‌‎تواند باعث ترس برخى كودكان حساس شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  اين بازى سرگرم‎‌كننده درباره‌‎ی ساختن مجسمه است. در هر مرحله یک مشترى به بازيكن مراجعه مى‌‎كند تا او برايش مجسمه بسازد. مجسمه‎‌ها با يك تصویر الگو يا با توجه به سليقه‌‎ی مشترى ساخته مى‌شوند به طور مثال يكى از مشتريان یک نقاشى كشيده است و مجسمه‌‎ی آن را مى‌‎خواهد، بعضى تصاوير واقعی مثل تصويرى از كودكان را آورده‎‌اند يا اين‌‎كه مجسمه‌‎اى بر اساس تخيلاتشان مى‌‎خواهند مانند مجسمه‎‌ی غول يك چشم. بازيكن بايد رنگ گِل موردنظرش را انتخاب کرده سپس شروع به ساختن مجسمه کند. ساختن مجسمه‎‌ها به مهارت خاصى نياز ندارد و همين كه بازيكن انگشتش را روى صفحه نگه دارد و بكشد كافى است تا شكل اصلي ساخته شود. بازيكن مى‌‎تواند مجسمه را رنگ كند يا از وسايل مصنوعى مثل چشم و دندان استفاده كند و براى آن اجزاى صورت بگذارد. با انجام سفارش هر مشترى، بازيكن امتياز دريافت مى‌كند كه مى‎‌تواند از آن استفاده كند و امكاناتى مثل بدن براى سر مجسمه، گل‌‎ها، دندان‌‎ها و چشم‌‎هايى با رنگ‌‎هاى متفاوت را به دست بياورد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌‎ی 3.0.15 iOS در تاریخ 1400/04/19 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  طراحى بازى كيفيت متوسطى دارد اما چالش‎‌ها متنوع هستند. بازيكن در هر مرحله با مجسمه‎‌ی جديدى روبه‌‎رو مى‌شود كه بعضى ظاهرى انتزاعى يا تخيلى دارند. به مرور هم امكانات جديدترى به بازى اضافه مى‎‌شود تا هر چه بيشتر بازيكن را با خود همراه كند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  با اتصال به اینترنت تبلیغاتی پخش می‎‌شود که می‌‎توان 2.99$ پرداخت و نمایش آن‌‎ها را متوقف کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  استفاده از بازى اينترنت لازم ندارد اما براى افزايش امتيازات اتصال به اينترنت و ديدن فيلم‌‎هاى تبليغاتى نياز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۳.۰.۱۵
  حداقل نیازمندی اندروید ۶.۰
  نسخه تست شده روی iOS ۳.۰.۱۵
  واحد پول رایگان
  ناشر CRAZY LABS BY TABTALE , G.P
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان