Sea of Lies: Leviathan Reef – Hidden Objects

بررس متن: پرستو رحیمی

12+

حل پازل یافتن اشیا جهت نجات شخصیت از دزدادن دریایی

ناشر: Big Fish Premium, LLC

Sea of Lies: Leviathan Reef – Hidden Objects

12+

حل پازل یافتن اشیا جهت نجات شخصیت از دزدادن دریایی

ناشر: Big Fish Premium, LLC

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
حل معماها برای نجات و تجربه‌ی پیروزی و شکست در حل آنها در محیط مملو از راز بازی می‌تواند در جهان کودکی معنادار باشد.
محتوای آموزشی
یافتن اشیا در محیط‎های گوناگون نیازمند تمرکز بالای بازیکن است و همچنین استفاده‌ی صحیح از اشیا در حل پازل‎ها موجب بهبود تفکر تحلیلی، مهارت حل مسئله و همچنین قدرت خلاقیت در بازیکنان می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
تکیه‌ی اصلی بازی بر حل پازل‎ها و یافتن اشیا است اما تصاویری از آتش سوزی و حمله دزدان دریایی در آن وجود دارد که می‎تواند موجب انتقال حس هیجان و ترس مضاعف به بازیکن شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
چگونگی بازی در قالب متن‎های کوتاهی به زبان انگلیسی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد که با توجه به وسیع بودن دامنه‌ی کلمات استفاده شده، تسلط بازیکن به زبان انگلیسی برای درک بهتر سازوکار بازی لازم است. درجه‌ی دشواری بازی قابل تغییر است و کنترل آن با ضربه زدن توسط انگشت بازیکن بر صفحه‌ی بازی انجام می‎شود. ساختار برخی از پازل‎ها حتی در درجه دشواری پایین نیز پیچیده و نیازمند دقت بالای بازیکن است.
آنچه والدین باید بدانند

بازی با حمله‎ی دزدان دریایی آغاز می‎شود که در طی آن بازیکن که در نقش دختر فرماندار شهر است به اسارت گرفته می‎شود و برای نجات جان خود مجبور به حل پازل‎هایی است که در مراحل متفاوت بازی قرار گرفته‎اند. پازل‎ها با یافتن اشیایی چون قطب نما و نامه‎هایی قدیمی انجام می‎شوند و حل کردن هر یک از معماها در گرو حل کردن معمایی دیگر است. نکته‎های کمکی نیز جهت هدایت بازیکن در مسیر بازی قرار دارند. یافتن اشیا در محیطی با تم دزدان دریایی و حل پازل‎های هر مرحله تفکر تحلیلی و حل مسئله کودکان و نوجوانان را به چالش ‎خواهد کشید. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 99/01/16 نوشته ‎شده است.

کیفیت

تصویر سازی شخصیت‎ها و محیط‎های بازی از گرافیک بالایی برخوردار است و تا حدی از فیلم دزدان دریایی کاراییب الهام گرفته شده‎‌اند. تصاویری از زیر آب و گنجینه‎های قدیمی نیز در بازی وجود دارد که حس واقعی داستان و تم دزدان دریایی را برای بازیکن تداعی می‎کند.

مصرف گرایی

برای دسترسی به نسخه‌ی کامل بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

حریم خصوصی

برای دسترسی به برخی از نکات کمکی بازی دسترسی به اینترنت لازم است. صفحه‌ای با نام این بازی در فیس‌بوک وجود دارد که بازیکن می‌تواند عضو آن شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 16
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS نامشخص
حداقل نیازمندی iOS 8.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Big Fish Premium, LLC