Shadow Blade

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کشتار و کسب مهارت‎های نینجایی برای رسیدن به مقامی بالا

سال: 2014
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شیوه‎ی حرکت در طول بازی قابلیت تنظیم شدن دارد تا کنترل شخصیت اصلی آسان‎تر شود. برای گرفتن امتیاز نهایی هر مرحله انجام باید سریع و بدون نقص از چالش‎ها عبور کرد. پیچیدگی‎ها و رنگ‎های یکنواخت باعث کاهش عکس‎العمل بازیکن می‎شود.
  شخصت اصلی با شمشیر خود به نگهبانان ضربه می‎زند و گردن، دست یا پایشان با پخش شدن خون قطع می‎شود. در طول بازی شخصیت اصلی با برخورد با تیغه‎های تیز و ضربه‎ی نگهبانان کشته می‎شود. در مراحل بالاتر با وارد شدن لیزر‎ها و رویدادهای ناگهانی دفعات و روش‎های مرگ شخصیت افزایش می‎یابد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  کورو نام شخصیت اصلی بازی بوده که بدون هدفی مشخص به دنبال رسیدن به مهارت‎های نینجایی است و در این راه افراد بسیاری را با شمشیر خود می‎کشد. در راه رسیدن به مهارت‎های بالاتر باید از مسیرها پرخطر و پر چالشی عبور شود که موانعی همچون تیغه‎های چرخان، نگهبانان مسلح، گودال‎ها و موارد مشابه قرار دارد. بر اساس سرعت، جمع‎آوری ستاره‎های نورانی و کلمات سبزرنگ، تیغه‎هایی به‌عنوان امتیاز به بازیکن داده می‎شود که برای باز کردن مراحل خاص مورداستفاده قرار می‎گیرند. کشتارها همراه با خون‎ریزی و به‌صورت کارتونی نمایش داده می‎شود و روش‎های مردن کورو به‌مرور افزایش می‎یابد. چالشی بودن بازی باعث جذب نوجوانان به‌خصوص پسران به این بازی می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.5.2 iOS در تاریخ 97/04/09 بعد از عبور از فصل اول نوشته‌شده ست.

  کیفیت

  گرافیک بازی دو بعدی و شامل رنگ‎های تیره و کدر است که با رنگ قرمز و طرح خون در جای‎جای بازی تزئین شده است. موسیقی متن بازی پر از هیچان و با ضرب‌آهنگ‌های محکم و سریع در پس‎زمینه باعث ایجاد هیجان بیشتر در نوجوانان می‎شود. شخصیت‎های بازی شبیه انسان طراحی‌شده‌اند اما تصویری از چهره‎هایشان مشخص نیست.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با ناشر، Facebook و Twitter در صفحه ورودی بازی قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Crescent Moon Games
  سال انتشار ۲۰۱۴
  ارز رایگان