Shadow Fight 3

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد با حریفان با استفاده از انواع سلاح‎ها

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در طراحی اکثر شخصیت‎های بازی از مفاهیم کلیشه‎های جنسیتی استفاده شده‎ است.
  تعداد دفعات محدودی از کلمات زشت در مکالمات میان شخصیت‎ها استفاده شده است.
  بازی با لمس دکمه‎های جهت‎نما روی صفحه‎ی بازی کنترل می‎شود و در ورود به بازی بخشی آموزشی برای آشنا شدن بازیکن به ساز‎و‎کار آن وجود دارد اما مسلط شدن بر بازی نیاز به تجربه دارد و برای بازیکنانی که نسخه‎های قبلی بازی را انجام داده‎اند به طور حتم چالش کمتری به همراه دارد.
  اگرچه بازی با هدف توسعه‎ی تفکر استراتژیک ساخته نشده است، اما بازیکن چاره‎ای جز شناسایی حرکت حریف و در پیش گرفتن استراتژی مناسب (به عنوان مثال دفاع یا حمله) برای افزایش شانس برد در جریان بازی ندارد که خود باعث ارتقای مدل تفکر استراتژیک در بازیکنان می‎شود.
  صحنه‌های مبارزه با دشمنان، نمایش انواع اسلحه‎ها مانند نیزه، شمشیر، تبر، کمان و حرکات رزمی و همچنین نابودی حریف محتوای اصلی بازی است اما صحنه‎هایی از خون یا جراحت در آن به نمایش گذاشته نمی‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی نسخه‎ی سوم از مجموعه‎ای به همین نام است که بازیکن در نقش جنگجویی در مبارزات با حریفان شرکت می‎کند. او در مأموریت‎های متفاوتی ایفای نقش می‎کند که تنها بعد از پیروزی در هر کدام می‎تواند به مراحل بعد راه یابد. بازی بر مبنای مبارزه تهیه شده ‎است و سلاح‎های متعددی در آن وجود دارد که با حرکات رزمی شخصیت نیز همراه هستند. تسلط بازیکن بر چگونگی عملکرد بازی و همچنین انجام عکس‎العمل‎های سریع و متناسب با حمله‎ی حریف ضرورت دارد تا برد او تضمین شود. بازی به دو صورت انفرادی و مبارزه‎ی آنلاین با دیگر کاربران قابل ‌اجرا است که در بخش مبارزه‎ی آنلاین امکان گفت‎و‎گو میان بازیکنان وجود ندارد. بازیکن برای پیروزی در برخی مبارزات دشوار نیاز به تجهیزات اضافی دارد که ممکن است این عامل او را تشویق به پرداخت پول و خرید درون برنامه کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‌سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.20.0 iOS در تاریخ 98/10/11 نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی دارای حرکت‌های طبیعی در مبارزه‎ها است و به خوبی حس یک مبارزه‎ی واقعی به بازیکن منتقل می‎شود. طراحی سلاح‎ها و شخصیت‎ها گرافیک بالایی دارند. شخصیت‎ها متفاوت در شکل ظاهری هستند و روش‌های مبارزه‌‎ی هر یک نیز منحصر‏به‎فرد است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  پیروزی در نبرد‎ها به بازیکن کمک می‎کند تا امتیازاتی به دست آورد که از آن برای تجهیز کردن شخصیت و به دست آوردن انواع سلاح‎ها استفاده می‎کند. بازیکن می‎تواند با تماشای فیلم‎های تبلیغاتی یا پرداخت حداکثر 99.99 $ این امکانات را سریعتر در اختیار داشته باشد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲۰.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Nekki Limited
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان