ShellFire – MOBA FPS

بررس متن: پریا کنکاشور

14+

رهبری یک ارتش کوچک برای از بین بردن دشمنان

ناشر: Dunia Games سال انتشار: 2019

ShellFire – MOBA FPS

14+

رهبری یک ارتش کوچک برای از بین بردن دشمنان

ناشر: Dunia Games

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
قهرمان‌های بازی توانایی‌های مبارزه‌ای متفاوتی دارند که بازیکن با توجه به چالش‌های مراحل باید بین آن‎ها را انتخاب کرده. ایجاد گروهی متعادل برای پیروزی در نبرد‎های نقش مهمی دارد و باعث به چالش کشیده شدن مهارت تفکر استراتژیک در بازیکن خواهد شد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
بازی محتوای جنگی دارد. بازیکن، گروهش و همچنین دشمنان در معرض زخمی شدن و کشته شدن با سلاح‎هایی مثل شمشیر، عصای جادویی، تیر و خمپاره قرار می‎گیرند. البته با کشته شدن افراد هیچ گونه تصویری از خون‎ریزی نمایش داده نمی‎شود اما صدای ناشی از درد کشیدن آن‎ها شنیده می‎شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
بعضی از قهرمانان بازی خانم‎هایی با لباس‎های بسیار نا‎مناسب هستند.
سهولت استفاده
بازیکن باید در حین دویدن و حرکت کردن به سمت دشمنان نشانه‎گیری کند که به سرعت عمل زیادی نیاز خواهد داشت. در ابتدا و در حین بازی بهترین روش برای حمله به دشمنان روی صفحه‎ی بازی نوشته می‎شود گوینده نیز آن را با زبان انگلیسی می‎خواند که این نکته‎ها می‎تواند کمک زیادی به پیروزی بازیکن کند.
آنچه والدین باید بدانند

قهرمانان در این بازی جنگی و هیجانی به سبک شخصیت‎های افسانه‎ای طراحی شده‎اند و محیط‎هایی که نبرد‎ها در آن رخ می‌‎دهند نیز چنین فضای را به بازیکن القا می‎‎کنند. بازیکن نقش یک فرمانده‎ی جنگی را ایفا می‎کند که همراه ارتش چهار نفره‎ی خود به مبارزه با دشمنان می‎پردازند. قهرمانان متعددی از زن و مرد و بعضی موجودات افسانه‎ای در بازی وجود دارند که هر یک مهارت‎های جنگی منحصر‎به‎فردی دارند. بازیکن با انتخاب قهرمانان مورد‎نظر خود وارد محیط نبرد می‎شود. او با ابزارهای جنگی که در اختیار دارد و با تعقیب‎و‎گریز دشمنان به جنگ تن‎به‎تن با آن‎ها می‎پردازد. او همچنین می‎تواند از تمام امکانات موجود در بازی مانند استتار پشت دیوارها یا استفاده از مجسمه‎ها برای پناه گرفتن استفاده کند. تصاویر چهار هم گروهی او به همراه اطلاعات سلامت یا از بین رفتن آن‎ها در بالای صفحه وجود دارند. بازی تا از بین رفتن تمامی قهرمان‎ها ادامه پیدا می‎کند. این بازی با وجود طراحی زیبا و با کیفیت سرعت عمل کمی دارد و ممکن است در حین نبردها متوقف شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.23 Android و در تاریخ ۹۸/۵/۳۰ نوشته شده است.

کیفیت

بازی از لحاظ تصویری کیفیت زیادی دارد و تنوع خوبی در تصاویر پس‎زمینه و همچنین قهرمانان بازی دیده می‎شود. موسیقی متن بازی هیجان‎انگیز و متناسب با محتوای جنگی آن است اما سرعت بازی بسیار کند است و در حین نبرد‎ها گاهی متوقف می‎شود. این بازی پس از نصب در بعضی از دستگاه‎ها اجرا نمی‎شود.

حریم خصوصی

این بازی به صورت آنلاین انجام می‎شود. بازی اجازه‎ی دسترسی به عکس‎ها، پوشه‎ها و رسانه‎های دستگاه هوشمند را بازیکن دارد که در صورت رد کردن آن بازی فعال نخواهد شد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 488
نسخه تست شده روی اندروید 1.23
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۸.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Dunia Games
سال انتشار 2019