Shooty Skies – Endless Arcade Flyers

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نابودسازی موجودات رباتی شکل در آسمان با شلیک کردن مداوم

سال: 2015
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی به‌سادگی قابل‌درک و کنترل کردن است و فقط با ضربه زدن یک انگشت بر صفحه قابلیت کنترل دارد. شلیک کردن نیز با همان لمس انگشت است و بازیکن تنها نیاز به‌سرعت بالای در عکس‎العمل دارد تا کشته نشود.
  اگرچه در بازی تیراندازی، بمب، منفجرشدن و موارد مشابه وجود دارد، اما ساختار بازی کارتونی است و همچنین هیچ انسانی در آن وجود ندارد و انفجارها به‌صورت بارش پیکسل هستند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  شخصیت اصلی این بازی داخل یک هواپیما کوچک قرارگرفته و با کمک بازیکن تمامی دشمنان در حال پرواز خود را نابود می‎کند. بازی در مورد جنگ بین تعدادی موجود شبیه حیوان مانند گربه، با موجودات فضایی که شبیه وسایل الکترونیکی مانند لپ‌تاپ، کامپیوتر، تلویزیون، ضبط و … هستند. بازیکن در نقش موجودات حیوانی شکل در هواپیما پرواز می‎کند تا موجودات فضایی را بکشد. قوانین بازی ساده و شفاف است و خشونت موجود در بازی به علت شکل کارتونی و پیکسلی مانند آن بسیار کم‌رنگ شده است، البته در زمان باخت خرد شدن شخصیت‎ها قابل‌مشاهده است. بازی حس و حال قدیمی دارد و شکل آن باعث می‎شود شبیه بازی‎های پیکسلی باشد. در بازی امکان خرید شخصیت جدید با پول واقعی وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.001 iOS در تاریخ 96/07/12 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک پیکسلی بازی حس‎وحال قدیمی به بازی داده است. تناقض بسیار بالایی بین ساختار ظاهری برنامه و اشیای در حال پرواز وجود دارد. موسیقی متن با ساختار تکراری و بدون ریتم مشخص در پس‎زمینه به گوش می‎رسد که تلاش می‎کند تا جای ممکن هیجان کاذب در مخاطبین ایجاد کند. رنگ‎های بازی متنوع و کدرند و در هر تصویر از بازی مجموعه‎ی متنوعی از رنگ‎ها به کار گرفته‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی حاوی تبلیغات ویدیویی است و برای به دست آوردن ابزار بهتر و بیشتر، نیاز به خرید درون برنامه وجود دارد، البته اجباری در بازی وجود ندارد. همچنین سلاح‎هایی هستند که فقط با پول درون برنامه خریداری می‎شوند و مدت‌زمان محدودی قابلیت استفاده دارند. تنها انگیزه‎ی بازیکنان برای ادامه‎ی برنامه رسیدن به رکورد بالاتر و باز کردن شخصیت‎ها جدید است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰۰۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Mighty Games
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان