Shop Titans: Design & Trade

بررس متن: پرستو رحیمی

9+

راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید و دفاع از شهر توسط تایتان‎ها

ناشر: Kabam Games,Inc سال انتشار: 2019

Shop Titans: Design & Trade

9+

راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید و دفاع از شهر توسط تایتان‎ها

ناشر: Kabam Games,Inc

سال انتشار: 2019

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
کودکان می‎توانند در نقش صنعتگر ایفای نقش کنند و همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شوند.
محتوای آموزشی
کودک می‌آموزد که با سرمایه‌گذاری مؤثر بر دیگر پیشه‌وران و استفاده از خدمات آنها به سود بیشتر می‌رسد و همچنین به بازدهی شهر نیز کمک می‌کند. این مفاهیم بر روی درک اقتصادی بازیکنان به‌صورت غیرمستقیم تأثیرگذار است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
صحنه‌هایی از نبرد در بازی وجود دارد که حالت گرافیکی بازی از نزدیک شدن محتوای ارائه‌شده به واقعیت جلوگیری می‌کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
طراحی شخصیت‎ها اکثراً با کلیشه‎های جنسیتی همراه است.
سهولت استفاده
بازی با نمایش متن‌های و پیکان‌های جهت‌دار سازوکار بازی را به کودک آموزش می‌دهد و آشنایی با بازی حتی برای بازیکنان تازه‎کار نیاز به زمان زیادی ندارد. در قسمت تنظیمات سرعت بازی قابل‌تغییر است و کودک به‌دلخواه خود می‌تواند آن را تغییر دهد. تعدد متن‌ها در برخی مواقع خسته‌کننده است.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی، ابتدا کودک ظاهر شخصیت خود را انتخاب می‌کند و بعد از آن در نقش یک صنعتگر با برپایی یک مغازه و گسترش آن با تولید انواع ابزار و لباس جنگی از جنس آهن، چوب چرم و گیاه، نمایش و فروش آنها به تایتان‎ها (قهرمانان بازی) بازی را پیش می‌برد. او با تجهیز کردن قهرمانان، آنها را برای نبرد و دفاع از شهر آماده می‌کند. کودک می‌تواند به مشتریان تخفیف بدهد یا اجناس خود را به قیمت بالاتری بفروشد و درازای آنها سکه و الماس به دست می‌آورد که می‌تواند از آنها برای بزرگ‌تر کردن مغازه و ارتقا دادن اسباب آن استفاده کند. کودک در طی این بازی شغلی، هیجان ماجراجویی و نبرد با شمشیر با دشمنانی که شهر او را تهدید می‌کنند را نیز تجربه خواهد کرد که تصاویری از هرگونه جراحت در آن وجود ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.0.12 iOS در تاریخ 98/04/16 نوشته‎شده است.

کیفیت

تصویرسازی شخصیت‌ها و فضای بازی جذاب و سه بعدی است. طراحی لباس و چهره شخصیت‌ها قرون‌وسطایی و متنوع بر کیفیت آن می‌افزاید. موسیقی یکنواخت و صداهایی مانند صدای ریخته شدن پول در صندوق و صدای پرندگان در بازی قابل‌شنیدن است.

مصرف گرایی

سکه و الماس‌های جمع‌آوری‌شده به بازیکن امکان ارتقای مغازه، اسباب مغازه و ساخت سلاح‌هایی با قیمت بالاتر را می‌دهد اما زمان زیادی برای آن لازم است و می‌تواند با پرداخت مبالغ متفاوت سکه و الماس‎های در دست را افزایش داد.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت با سرعت‌بالا برای این بازی لازم است بازی لینک مستقیمی در فیس بوک دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 67
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.0.12
واحد پول رایگان
ناشر Kabam Games,Inc
سال انتشار 2019