Shop Titans: Design & Trade

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

راه‌اندازی کسب‌وکاری جدید و دفاع از شهر توسط تایتان‎ها

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودکان می‎توانند در نقش صنعتگر ایفای نقش کنند و همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شوند.
  طراحی شخصیت‎ها اکثراً با کلیشه‎های جنسیتی همراه است.
  بازی با نمایش متن‌های و پیکان‌های جهت‌دار سازوکار بازی را به کودک آموزش می‌دهد و آشنایی با بازی حتی برای بازیکنان تازه‎کار نیاز به زمان زیادی ندارد. در قسمت تنظیمات سرعت بازی قابل‌تغییر است و کودک به‌دلخواه خود می‌تواند آن را تغییر دهد. تعدد متن‌ها در برخی مواقع خسته‌کننده است.
  کودک می‌آموزد که با سرمایه‌گذاری مؤثر بر دیگر پیشه‌وران و استفاده از خدمات آنها به سود بیشتر می‌رسد و همچنین به بازدهی شهر نیز کمک می‌کند. این مفاهیم بر روی درک اقتصادی بازیکنان به‌صورت غیرمستقیم تأثیرگذار است.
  صحنه‌هایی از نبرد در بازی وجود دارد که حالت گرافیکی بازی از نزدیک شدن محتوای ارائه‌شده به واقعیت جلوگیری می‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی، ابتدا کودک ظاهر شخصیت خود را انتخاب می‌کند و بعد از آن در نقش یک صنعتگر با برپایی یک مغازه و گسترش آن با تولید انواع ابزار و لباس جنگی از جنس آهن، چوب چرم و گیاه، نمایش و فروش آنها به تایتان‎ها (قهرمانان بازی) بازی را پیش می‌برد. او با تجهیز کردن قهرمانان، آنها را برای نبرد و دفاع از شهر آماده می‌کند. کودک می‌تواند به مشتریان تخفیف بدهد یا اجناس خود را به قیمت بالاتری بفروشد و درازای آنها سکه و الماس به دست می‌آورد که می‌تواند از آنها برای بزرگ‌تر کردن مغازه و ارتقا دادن اسباب آن استفاده کند. کودک در طی این بازی شغلی، هیجان ماجراجویی و نبرد با شمشیر با دشمنانی که شهر او را تهدید می‌کنند را نیز تجربه خواهد کرد که تصاویری از هرگونه جراحت در آن وجود ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.0.12 iOS در تاریخ 98/04/16 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  تصویرسازی شخصیت‌ها و فضای بازی جذاب و سه بعدی است. طراحی لباس و چهره شخصیت‌ها قرون‌وسطایی و متنوع بر کیفیت آن می‌افزاید. موسیقی یکنواخت و صداهایی مانند صدای ریخته شدن پول در صندوق و صدای پرندگان در بازی قابل‌شنیدن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  سکه و الماس‌های جمع‌آوری‌شده به بازیکن امکان ارتقای مغازه، اسباب مغازه و ساخت سلاح‌هایی با قیمت بالاتر را می‌دهد اما زمان زیادی برای آن لازم است و می‌تواند با پرداخت مبالغ متفاوت سکه و الماس‎های در دست را افزایش داد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت با سرعت‌بالا برای این بازی لازم است بازی لینک مستقیمی در فیس بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۱۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Kabam Games,Inc
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان