Signal

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

برنامه‎ای ارتباطی برای مکالمه‎ی نوشتاری، صوتی و تصویری با دوستان به شکل فردی و گروهی

سال: 2013
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نبود پیچیدگی ظاهری و ساختاری در استفاده از برنامه به نوجوانان آشنا با فضای برنامه‎های پیام‎رسان کمک می‎کند تا بدون دشواری و اتلاف زمان، بر این برنامه نیز تسلط پیدا کنند. همچنین محیط خلوت و منظم برنامه، حرکت و کنترل را ساده‎تر کرده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه از مجموعه پیام‎رسان‎هایی است که امکان برقراری ارتباط و مکالمه با دوستان و آشنایان را فراهم می‎کند. نوجوانان با واردکردن شماره تلفن همراه و ساخت حساب کاربری وارد برنامه می‎شود. بعد از ورود با دادن دسترسی‎های انتخابی خود امکان پیدا کردن مخاطبین و دوستانشان را در برنامه به دست می‎آورند و با ساخت گروه یا فضای انفرادی مکالماتشان را به‌صورت نوشتاری، صوتی یا تصویری شکل می‎دهند. همچنین نوجوانان با استفاده از این برنامه انواع فایل، موقعیت مکانی، شماره تماس و شکلک برای دوستان و گروه‎ها ارسال می‎کنند. از ویژگی‎های برنامه قابلیت زمان دهی به پیام‎ها و حذف خودکارشان بعد از مدت‌زمان مشخص است. بخش تنظیمات برنامه اصلاحات محدودی برای افزایش ایمنی و حریم خصوصی کاربران ارائه می‎دهد که مناسب با خواسته قابل‌تغییر است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 4.26.2 Android در تاریخ 97/06/22 نوشته‌شده است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای استفاده از تمامی بخش‎های برنامه (به‎خصوص برای اشتراک گذاشتن) به دسترسی تلفن همراه، مخاطبین، عکس‌ها و رسانه‎های موجود بر روی دستگاه و موقعیت مکانی نیاز است. تمامی کاربران داخل گروه مشترک می‎توانند اطلاعات تماس، عکس و نام افراد را مشاهده کنند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۴.۲۶.۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Open Whisper Systems
  سال انتشار ۲۰۱۳
  ارز رایگان