Simon’s Cat Dash

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ماجرای گربه‎های پرجنب‌وجوش به دنبال گرفت پروانه‎های رنگی

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  حرکات گربه به‌صورت پرشی و سُرخوردن است، ولی گرافیک بازی با رنگ‎های درهم‌رفته باعث رخ دادن خطای دید بسیار زیادی می‎شود که مانع از عکس‎العمل به‌موقع کودک می‎گردد. به‌مرور با عادت کردن به تصویر پس‌زمینه و شکل موانع حرکت دادن گربه‎ها آسان‎تر می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی برگرفته‌شده از کتاب و مجموعه سریال گربه سایمون ساخته‌شده در بریتانیا است که داستان یک گربه خانگی همیشه گرسنه و خرابکار را شرح می‎دهد. در این بازی گربه سایمون و دوستانش به دنبال جمع‎کردن هر چه بیشتر پروانه و گاهی گرفتن پرندگان هستند. مسیر پر پیچ‌وخم باغی که گربه‎ها می‎دوند مملو از موانع مختلفی است که کودک با پرش یا سر خورد از روی آن گربه‎ها را عبور می‎دهد. بازی از نوع دویدن تا بی‎نهایت است و برای هدفمند‎تر شدن بازی اهدافی برای بازیکن نمایش داده می‎شود که با رسیدن به همه آنها باعث دریافت جایزه می‎شود. برای دیدن جایگاه بازیکن بر اساس امتیاز لینک ارتباط با Facebook برای برقراری ارتباط ارائه می‎شود. هماهنگی بین حرکت شخصیت بازی و کنترل بازیکن کمی مشکل فنی دارد که مانع از رسیدن به رکورد‎های بالا می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.1.1 iOS در تاریخ 96/11/24 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گربه سایمون همچنان در این بازی باعث جذب شدن بسیاری از کودکان شده و شخصیت شیطون و بامزه‎ آن باعث علاقه‎مندی بیشتر نیز می‎شود. گرافیک و تصویرهای پشتی باغ بسیار هنرمندانه و با ظرافت طراحی‌شده‌اند که به‌ظاهر گرافیکی کارتون‎های این مجموعه شباهت دارند. خطوط شکل‎دهنده ساختار بازی ساده ولی رنگ‎های بسیار مشابه و نزدیک به هم باعث ایجاد خطای دید می‎شوند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بسته‎های ویژه برای خرید ردپای گربه‎ها، انواع بسته برای خرید الماس‎ها، پروانه و گربه‎های جدید از 1.99 دلار تا 79.99 دلار قرار دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای ارتباط با بخش رکورد‎ها الزام ارتباط به Facebook وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Crowdstar Inc
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان