Simon’s Cat – Pop Time

thumbnail
۱۳ سال به بالا
۸ تا ۱۳ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کمک به گربه سیمون جهت آزادی دوستانش از داخل حباب‎های رنگی

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  انتخاب جایگاه هر حباب با در نظر گرفتن رنگشان اختیاری بوده و تا زمانی که هدف بازی به دست آید هیچ قانونی برای حرکت درست یا اشتباه وجود ندارد. کارکرد گزینه‎های جدید با ورودشان آموزش داده می‎شود و هیچ ابهامی در مورد سازوکار بازی وجود ندارد.
  کودکان و نوجوانان در این بازی از قدرت حل مسئله خود تا حدودی استفاده می‎کنند تا نقاط کلیدی بازی را شناسایی کنند و با تعداد حباب‎های کمتر به نتیجه مرحله دست پیدا کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی همانند بازی Soopy Pop از شخصیت معروف کارتونی به نام گربه سایمون تشکیل‌شده که در آن حباب‎های رنگی برای نجات دوستان گربه سایمون مورد هدف قرار می‎گیرند. علت اسارت دوستان گربه سایمون همسایه‎ی شرور سایمون بوده و تفنگ حبابی او است. بازی قابل‌اجرا برای کودکان دبستانی و نوجوانان است، اما به علت تأکید بازی به استفاده از Facebook برای ایجاد حس رقابت و هیجان در بازی امکان اجرای بازی برای کودکان زیر 13 سال وجود ندارد. والدین می‎توانند با قطع ارتباط با Facebook و اینترنت بازی را در اختیار فرزندان زیر 13 سال خود قرار دهند. کودکان علاقه‎مند به داستان‎های گربه سایمون و شیطنت‎های او از رقص‌پایانی حیوانات بعد از برد و موسیقی آشنای این بازی لذت خواهند برد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0.0 iOS در تاریخ 97/04/27 بعد از عبور از 10 مرحله اول نوشته‌شده است.

  کیفیت

  برخی از شخصیت‎های بازی دقیقاً مشابه با نسخه کارتونی آنها طراحی‌شده‌اند و تعدادی به‌طور خاص برای پر کردن مراحل به بازی اضافه‌شده‌اند. گرافیک بازی دو بعدی و مملو از رنگ‎های بسیار متنوع و شاد است، که تفاوت شخصیت‎های خاکستری بازی را شفاف می‎کند. موسیقی متن یکنواخت و تکراری برای افزایش جذابیت به بازی طراحی‌شده است که تأثیری در میزان هیجان بازی ایجاد نمی‎کند و تنها حالت سرگرم‌کننده آن را تقویت می‎کند. شخصیت منفی داستان مردی با ظاهری به نسبت نامرتب و تاریک است که با حباب‎های رنگی خود جلوه‎ی بیشتری به فضای پر رنگ و لعاب بازی می‎دهد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات تصویری در صورت اتصال به اینترنت در میانه بازی نمایش داده می‎شود. همچنین لینک دانلود بازی‎های مشابه ناشر این مجموعه نیز در منو اصلی قرار دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با Facebook برای رقابت و ثبت رکورد با دوستان در این شبکه اجتماعی در بخش‎های مختلف بازی قابل‌مشاهده است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Tactile Games Limited
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان