Six-Guns: Gang Showdown

thumbnail
۱۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
طی کردن مراحل مختلف و نبرد با دشمنان در محیط غرب وحشی
سال: 2013
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت‎های مؤنث بازی با اندام‌های کلیشه‌ای به تصویر کشیده شده‎اند و پوشش نامناسبی دارند. طرز بیان آن‎ها نیز اغواگرایانه است.
  در مکالمات میان شخصیت‎ها از کلمات نامناسب و فحش‎های زیادی استفاده شده است.
  علاوه بر انیمیشن ابتدایی در اکثر مراحل نیز انیمیشن‎هایی بسیار کوتاه، متن‎ها و صدای گویندگان بازیکن را برای انجام مأموریت‎ها راهنمایی می‎کنند. استفاده از اسلحه‎ها و تغییر آن‎ها آسان است. بازیکن با ضربه زدن روی تصویر اسب یا انواع اسلحه‎های در اختیار می‎تواند از آ‎ن‎ها استفاده کند.
  خشونت بازی زیاد است و شخصیت با استفاده از انواع سلاح‎های گرم مثل هفت‎تیر، اسنایپر، اکولایزر و حتی اره‎برقی دشمنان خود را از بین می‎برد. درگیری فیزیکی و مبارزه با مشت هم در اکثر مرحله‎ها دیده می‎شود. در مراحلی حمله‎ی ناگهانی اشرار، زامبی‎ها، ارواح، مردگان متحرک و حیوانات وحشی وجود دارد که حس ترس زیادی را به بازیکن منتقل خواهند کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی تیر‎اندازی و هیجانی در غرب وحشی در جریان است و به دو حالت انفرادی و گروهی قابل انجام است. به محض شروع انیمیشنی کوتاه داستان بازی را روایت می‎کند. در این داستان بازیکن نقش یک تیرانداز را دارد که با دشمنان مبارزه می‎کند. مأموریت‎های متفاوتی مانند نجات شخصیت‎ها در نقشه‎ی شهر مشخص شده است. بازیکن می‎تواند سوار بر اسب خود شده و به سمت محل وقوع آن‎ها حرکت کند. در صورت موفقیت در انجام هر یک سکه، طلا و ستاره به او تعلق می‎گیرد که می‎تواند از آن‎ها برای خرید یا به‎روز‎رسانی سلاح استفاده کند. خشونت بازی برجسته است و تصاویری از تیراندازی با سلاح‎های مختلف، از بین بردن شخصیت‎ها و خرید سلاح و اکسیر در آن دیده می‎شود. در جریان بازی محتوای بزرگسالانه و استفاده از لغات نامناسب نیز به چشم می‎خورد. بازیکن می‎تواند از دوستان خود برای انجام بازی دعوت کند یا در گروه‎های بازی عضو شود و بازی را گروهی انجام دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 2.9.5c در تاریخ 98/10/05 نوشته شده است.

  کیفیت

  محیط‎های بازی تنوع زیاد و گرافیک خوبی دارند. خانه‎ها، مغازه‎ها، طبیعت و اشخاص جالب و جذاب طراحی شده‎اند. تصاویر پس‎زمینه از محیط وسترن برگرفته شده است صداگذاری بازی نیز مناسب و هماهنگ با این فضا است. صدای اسلحه‎ها با یکدیگر تفاوت دارند و صدای شیهه‎ی اسب‎ها و راه رفتن یا دویدن شخصیت‎ها نیز در بازی شنیده می‎شود. موسیقی متن بازی مشابه فیلم‎های وسترن است و حس هیجان را به خوبی به بازیکن منتقل می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در این بازی خرید درون برنامه‎ای و فیلم‎های تبلیغاتی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  برای قرار‎گیری در بازی گروهی بازیکن مجبور به وارد کردن آدرس ایمیل خود است. بازی لینک فیس‎بوک خود را در اختیار بازیکنان قرار می‎دهد.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۹.۵c
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۳