Six

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حفظ تعادل شکلی چندضلعی برای رسیدن به خط پایانی

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن باید بتواند شکل چندضلعی انتخابی خود را به‌صورت ثابت نگه‎ دارد تا از سقوط آن جلوگیری کند. انجام این کار، گاهی نیاز به تفکر و حذف شکل نیاز بوده و گاهی نیز به‌سرعت بالا نیازمند است تا بتواند پیش از رسیدن چندضلعی به بخش مسطح، تمام موانع را حذف کند. نحوه بازی بسیار شفاف است و دو حالت ساده و سخت وجود دارند که هر بازیکنی با توجه به توانایی خود با سطحی متناسب با مهارت خود بازی را آغاز کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  هدف این بازی نگه‎داشتن شکل چندضلعی بر روی برج اصلی و جلوگیری از سقوط آن است. اصلی‎ترین نکته برای این کار حفظ تعادل چندضلعی است که با انتخاب دقیق و سرعت مناسب امکان‎پذیر است. حالت‎های متنوعی برای بازی وجود دارد، مانند حالت زمانی یا کلاسیک. طبقه‎بندی بازیکنان بازی بر اساس رکوردشان در حالت کلاسیک است. ستاره‎هایی در طول انواع بازی‎ها به دست می‎آید که برای خرید طرح و رنگ جدید مورداستفاده قرار می‎گیرند. بازی در حالت چالشی و ساده برای کودکان دبستانی مناسب است که با اصول بازی به‌مرور آشنا شوند و به‌مرور سخت شدن بازی را تجربه کنند. بخش ساده‎ی بازی برای کودکان بزرگ‎تر و نوجوانان کسل‌کننده خواهد بود، به همین دلیل این گروه می‎توانند از بخش سخت بازی را شروع کنند تا بازی برایشان چالشی باشد. در اصل بازی هیچ محدودیت سنی ندارد، اما برای برد نیاز به درک هدف بازی و نحوه بر هم خوردن تعادل با حذف هر شکل است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 2.2.3 iOS در تاریخ 96/08/16 نوشته‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تنها خرید درون برنامه در این بازی برای حذف تبلیغات است که گه گاهی نمایش داده می‎شود. برای حذف این تبلیغات می‎توان 3.99 دلار پرداخت کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۲.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Gram Games
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان