Skin Editor 3D for Mincraft

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
ساخت شخصیت‎های Minecraft و افزودن به دنیای ساخته‌شده در بازی اصلی
  بررس متن: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کار با برنامه برای طرفداران بازی اصلی بسیار ساده خواهد بود و برای افراد تازه‎کار زمان زیادی نخواهد برد. البته دشواری ناشی از تغییر گزینه‎ها به‌طور مداوم برای ساده‎ترین فعالیت‎ها مانند چرخش شخصیت، کنترل را کمی دشوار کرده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این برنامه برای تکمیل بازی اصلی Miencraft طراحی‌شده است که به علاقه‎مندان این مجموعه اجازه می‎دهد در خارج از دنیای بازی اصلی به گسترش خلاقیت خود ادامه دهند. در این بازی کودکان و نوجوانان شخصیت‎های ساخته‌شده را تغییر می‎دهند یا شخصیتی جدید طراحی می‌کنند و بعد از تکمیل، شخصیتشان را وارد بازی می‎کنند. شخصیت‎های آماده به‌عنوان نمونه برای تغییر یا استفاده قرار داده‌شده‌اند، ولی بازیکنان می‎توانند تنها با الگو گرفتن از چند شخصیت آماده به ترکیب موردنظر خود دست پیدا کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.2 Andrdoi در تاریخ 97/07/03 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  ظاهر بازی همانند نسخه اصلی این برنامه به‌صورت پیکسلی است که به علت بزرگ‎نمایی شدن شخصیت از کیفیت چندان بالایی برخوردار نیست. تغییر کاربری گزینه‎ها برای چرخش، رنگ، دور یا نزدیک کردن همگی سرعت استفاده از بازی را پایین آورده و کنترل را دشوار می‎کند. موسیقی در بازی وجود ندارد و رنگ‎ها بر اساس سلیقه بازیکن قابل‌تغییرند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  تبلیغات ویدیویی برای دریافت هدیه ارائه می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  لینک ارتباط با Twitter در بخش گزینه‎ی بالای صفحه قرار دارد. برای ذخیره در دستگاه دسترسی به عکس‎ها نیاز است.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر