Sky Wings: Pixel Fighter 3D

بررس متن: حامد داوری

6+

کنترل هواپیمای جنگی بر فراز آسمان‎ها و نابودی هواپیماهای دشمن

ناشر: SHMUP Games سال انتشار: 2017

Sky Wings: Pixel Fighter 3D

6+

کنترل هواپیمای جنگی بر فراز آسمان‎ها و نابودی هواپیماهای دشمن

ناشر: SHMUP Games

سال انتشار: 2017

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
وجود هواپیماهای جنگی، تیراندازی و نمایش انفجار و نابودی هواپیماهای دشمن مواردی هستند که تا حدودی خشونت را به بازی اضافه کرده‎اند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
هدایت هواپیما با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود. نکات اولیه‎ی بازی در همان ابتدا به بازیکن آموزش داده می‎شود و ابهامی بر جای نمی‎گذارد. فهم کامل منوی بازی نیازمند تمرین و تا حدودی تسلط به زبان انگلیسی است.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن هدایت یک هواپیمای جنگی را بر عهده دارد و باید بر فراز آسمان‎ها به هواپیماهای جنگی دیگر شلیک کرده و آن‎ها را نابود کند. با نابودی هواپیما‎های دشمن الماس‎های سبز رنگی به عنوان جایزه به بازیکن داده می‎شود و او می‎تواند با استفاده از آن‎ها ویژگی‎های هواپیمای خود مثل قدرت و سرعت را ارتقا دهد. بازیکن علاوه بر شلیک به هواپیماهای دشمن باید مراقب باشد تا از عبور این هواپیماها از مرز خودی ممانعت کند و همچنین مورد اصابت تیرهای آن‎ها قرار نگیرد. بعد از طی کردن مسیری هواپیمای غول‎آسایی تحت عنوان رئیس، پیش روی هواپیمای بازیکن قرار می‎گیرد و بازیکن باید با استفاده از امکانات ویژه‎ی خود مثل تیر لیزری با آن مبارزه کند که تنها در صورت نابودی رئیس، پیروز مرحله خواهد بود. تصاویر بازی فانتزی هستند اما وجود هواپیماهای جنگی و عملیات تیراندازی تا حدودی بازی را خشن کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 2.4.2 و در تاریخ 99/05/18 نوشته شده است.

کیفیت

تصاویر بازی دو‎بعدی و پیکسلی است. مراحل بازی مشابه هستند اما تغییرات در رنگ و پس‎زمینه‎ی هر مرحله به خوبی دیده می‎شود. هواپیما‎های جنگی ساده طراحی شده‎اند و گلوله‎های آن‎ها مشابه با لیزر هستند. موسیقی هیجان‎انگیز بازی بر هیجان آن افزوده است.

مصرف گرایی

بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 49
نسخه تست شده روی اندروید 2.4.2
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر SHMUP Games
سال انتشار 2017