Slash & Girl - Endless Run

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

دویدن و مبارزه با هیولا‎های مسیر

  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تصویر‎سازی اندام دختر مبارز کلیشه‌ای است و لباس‎های نامتعارفی به تن دارد که تا حدی محتوای جنسی به بازی اضافه کرده است.
  در ابتدا بازیکن مرحله‎ای آموزشی را انجام می‎دهد. او با قرارگیری در این مرحله راهکار انجام بازی را می‎آموزد و به مرور بر آن مسلط می‎شود. حرکت شخصیت بسیار سریع است و وجود نور‎های روشن مسیر نیز تا حدی از تمرکز بازیکن کم می‎کند. بازیکن با لمس جهت‎های مختلف روی صفحه‎ی بازی به چپ و راست می‎رود یا می‎پرد. امکان افزایش سرعت شخصیت نیز وجود دارد.
  وجود سلاح‎های سرد، از بین بردن هیولاها و ژوکر‎ها و نمایش خون‎ریزی باعث شده است تا بازی خشن شود. ظاهر شخصیت‎های منفی بازی ترسناک هستند و در هنگام ضربه به آن‎ها لکه‎های قرمز رنگ روی تصویر بازی به وجود می‎آید.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی نقش یک دختر مبارز را دارد. او با سرعت زیادی در مسیر بازی در حال دویدن است. دشمنانی که بیشتر شبیه ژوکر هستند نیز در مسیر وجود دارند و شخصیت باید حین دویدن آن‎ها را نابود کند. حرکت رو به جلوی دختر به صورت خودکار انجام می‎شود اما هدایت او به جهت‎های متفاوت به عهده‎ی بازیکن است. با لمس صفحه‎ی بازی شخصیت به چپ و راست می‎رود، از موانع می‎پرد و دشمنان را از بین می‎برد. با رسیدن به انتهای مسیر بازیکن پیروز مرحله خواهد شد. اما اگر موفق به از بین بردن هر یک از دشمنان مسیر نشود آن‎ها ضربه‎ای به او می‎زنند که منجر به کم شدن انرژی‎اش می‎شود. انرژی بازیکن در هر مرحله محدود است و با برخورد سه ضربه تمام می‎شود. بازی با تمام شدن انرژی به پایان می‎رسد و بازیکن باید از ابتدا آن را آغاز کند. در طول و پایان هر مرحله سکه‎هایی به بازیکن تعلق می‎گیرد که می‎تواند از آن‎ها برای خرید یا به‎روز‎رسانی لباس و اسلحه‎ استفاده کند. شخصیت بازی در اغلب اوقات پوشش مناسبی ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.37.5026 در تاریخ 99/07/18 نوشته شده است.

  کیفیت

  با وجود پس‎زمینه‎های متنوع اما بازی کیفیت خیلی خوبی در طراحی ندارد. رنگ‎های استفاده‎شده طیف رنگی زیبایی دارند اما میزان نور استفاده‎شده در آن‎ها زیاد است و به سرعت چشم بازیکن را خسته می‎کند. اکثر مراحل بازی به صورت مسیر‎های معلق در آسمان هستند با هر پیروزی نیز مرحله‎ی جدیدی در دسترس قرار خواهد گرفت. موسیقی بازی ریتم سریعی دارد و متناسب با جو هیجانی بازی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن پوشش‎ها و سلاح‎های متنوع خرید درون برنامه‎ای لازم است. تبلیغاتی در بازی نمایش داده می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۳۷.۵۰۲۶
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر RedFish Games