Slashy Knight

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

دفاع از سرزمین‎ها به کمک قهرمان‎های متنوع با نابود کردن شخصیت‎های شرور

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  حرکات بازی با تغییر جهت شخصیت با ضربه زدن به صفحه صورت می‎گیرد. تنها چالش بازی ظهور موانع ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی است که پاسخ به آنها نه‌تنها سرعت بالایی می‎خواهد بلکه به تفکر و تصمیم‎گیری درست در لحظه نیز نیاز دارد.
  شخصیت‎های شرور معمولاً خشمگین‎اند که به‌صورت کارتونی نمایش داده‌شده‌اند و توسط شخصیت اصلی کشته می‎شود. مرگ شخصیت‎های شرور با یک ضربه رخ می‎دهد و درنهایت بدون خون‎ریزی فقط محو می‎شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  قهرمان داستان برای نابود کردن شخصیت‎های خشمگین و شرور سرزمین رنگارنگ و سرسبز بازی قدم برمی‌دارد که در این مسیر با کسب قدرت از نابودی شخصیت‎های شرور شانس موفقیت خود را افزایش می‎دهد. اگرچهقهرمان‎ها به‌مرور و با کسب جوایز قابل تعویض هستند، اما قابلیت به خصوصی به دست نمی‎آورند. سرزمین سرسبز به افزایش سطح قابل تعویض با قلمروهای جدید بوده تا مهارت عکس‎العمل بازیکن افزایش یابد. هدف بازی تصمیم به تغییر جهت شخصیت قهرمان در زمان مناسب است که باوجود ساده بودن تغییر جهت به علت دشواری پیش‌بینی مسیر پیش رو، شانس بردوباخت بازیکن در هر مرحله برابر است. تزئینات و تغییرات بازی به جهت افزایش ویژگی سرگرم‎کننده بازی قرار دارد و نقشی در جریان حرکتی بازی ندارد. انجام مداوم بازی در عین حال که به افزایش میزان تمرکز برخی از نوجوانان کمک می‎کند ، ممکن است باعث افزایش خطای دید در سرعت بالای بازی نیز شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.2.1 iOS در تاریخ 97/04/31 بعد از رسیدن به سطح 5 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک با کیفیت و سه بعدی بازی باعث ایجاد خطای دید و افزایش چالش بازی می‎شود. فضاسازی بازی با استفاده از رنگ‎های شاد و متنوع جنگل سرسبز و مزرعه‎های کوچکی را نمایش می‎دهد که شخصیت‎های تیره و شرور در آن به نبرد با قهرمان داستان قدم برداشته‎اند. شخصیت‎های شرور مانند موش و غول‎های خشمگین با ظاهر آشفته به دنبال نابودی شخصیت اصلی‎اند، اما شخصیت اصلی نوعی قهرمان به حساب می‎آید. شخصیت اصلی قابل تعویض بوده که به‌مرور در اختیار قرار می‎گیرد و از شوالیه تا خون‎آشام تغییر می‎کند. موسیقی متن بازی شاد و مفرح است و به‌صورت تکراری در پس‌زمینه جریان بازی به گوش می‎رسد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بسته‎های پیشنهادی متنوعی برای افزایش سکه داخل بازی طراحی‌شده است که با پرداخت هزینه و خرید درون برنامه قابل‌دستیابی‌اند. تبلیغات تصویری در صورت اتصال به اینترنت به‌صورت ناگهانی در میانه بازی نمایان می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Orbital Knight sp
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان