Slender Rising Free

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

به دست آوردن نشانه‎ها در محیطی ترسناک، همراه با تلاش برای مخفی ماندن

سال: 2013
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  پنهان شدن از دید شخصیت منفی مشابه با جریان بازی قایم باشک است که می تواند برای بازیکنان نوجوان معنادار باشد.
  کنترل شخصیت با لمس صفحه بازی انجام می‎شود که در ابتدای بازی توضیحاتی در مورد چگونگی آن در اختیار بازیکن قرار داده شده‎ است. در این نسخه‌ی بازی احتمال پدیدار شدن شخصیت منفی نسبت به نسخه‎های قبلی بالاتر رفته که خود موجب افزایش هیجان در فضای بازی شده‎ است.
  کاوش در محیطی مرموز جهت یافتن نشانه‎ها می‎تواند موجب تقویت قدرت تخیل در بازیکنان شود.
  تصاویری از جنگل پوشیده در مه، وسایل زمین بازی زنگ زده، گورستان، طناب‎های دار، شکل ظاهری شخصیت منفی بازی که مردی بلند قد با صورتی بسیار لاغر و بدون داشتن اجزای صورت است و متن‎های نوشته شده بر علامت‎ها که همگی با مضمون "کمک" هستند موجب ایجاد فضایی بسیار اضطراب‎آور شده‎اند. موسیقی بازی که شامل پیچیده شدن صدای باد و پخش صدای دلهره‎آور در صورت دیده شدن توسط شخصیت منفی می‌شود، بر هیجان بازی افزوده ‎است. در صورت به دام افتادن بازیکن، تمامی تصویر بازی به همراه برفکی شدن، تصویر شخصیت منفی را نمایش می‎دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نسخه‎ای از مجموعه بازی‎های اضطراب‎آور Slenderman است که از نظر ساختار شباهت بسیاری به نسخه ‎های دیگر این مجموعه دارد. در این بازی بازیکن، تنها و در جنگلی مه‎گرفته به دنبال علامت‎هایی که به طور تصادفی در مکان‎های متفاوت قرار گرفته‎اند، می‎گردد و در صورت دیده شدن توسط شخصیت منفی، بازی را می‌بازد. مکان‎های دیگری همچون یک شهر متروکه، پناهگاهی قدیمی و ویرانه‌های به شکل هزارتو نیز در بازی وجود دارد که برای در اختیار داشتن آن پرداخت مبالغی لازم است. فضای مهیج و احتمال حضور شخصیت منفی در هر لحظه از بازی به طور حتم برای بازیکنان علاقه‎مند به این سبک از بازی‎ها از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است و البته می تواند برای برخی بازیکنان حساس نامناسب و اضطراب‌آور باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.4 iOS در تاریخ 12/9 /98 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  فیلترهایی در بازی برای خلق جلوه های گرافیکی قرار داده شده‎اند که روز یا شب بودن محیط بازی را تغییر می دهند و همچنین طراحی صحنه‎های بازی، نورپردازی متناسب با فضای مملو از ترس به همراه صداگذاری مانند صدای نفس‎ها و دویدن موجب مهیج‎تر شدن فضای بازی شده ‎است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این نسخه از بازی رایگان است و برای در اختیار داشتن نسخه‌ی کامل بازی پرداخت مبلغ 3.99$ لازم خواهد بود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  حسابی با نام این بازی در توییتر وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Michael Hegemann
  سال انتشار ۲۰۱۳
  ارز رایگان