Slices

بررس متن: حامد داوری

8+

چینش درست و به جای قطعات پازل در کمترین زمان ممکن

ناشر: Good Job Games سال انتشار: 2018

Slices

8+

چینش درست و به جای قطعات پازل در کمترین زمان ممکن

ناشر: Good Job Games

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
در این بازی قابلیت‎هایی همچون تفکر حل مسئله به چالش کشیده می‎شوند و تمرکز بازیکن در جریان بازی اهمیت بالایی دارد.
محتوای بومی و فرهنگی
در بخش سفر به کشور‎های دنیا بازیکنان فرصت آشنا شدن با سمبل‎های کشورها را دارند که در کنار نام هر کشور و پرچم آن در این بازی ارائه می‎شوند.
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
منوی بازی گزینه‌های محدودی دارد و درواقع تنها گزینه‌های ضروری را شامل می‎شود و کار کردن با آن بسیار آسان است. نحوه‌ی انجام بازی نیز در ابتدای ورود به بازی آموزش داده می‌شود و هیچ‌گونه ابهامی ایجاد نمی‎کند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی در دسته بازی‌های پازل و معماگونه قرار می‌گیرد. در بخش اصلی بازی صفحه‎ای قرار دارد که در وسط آن قسمتی از یک پیتزای 6 قسمتی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد و از بازیکن درخواست می‎شود تا قسمت موردنظر را در یکی از 6 سینی پیتزای اطراف قرار دهد تا سینی پیتزا تکمیل‌شده و سینی خالی مجدداً در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد. جهت برش‌های پیتزا قابل‌تغییر نیست و با همان جهتی که به بازیکن تحویل داده می‌شود باید داخل سینی قرار بگیرد. در ادامه بازیکن گزینه‎های دیگری برای بازی دارد برای مثال اگر بازیکن به مرحله بعد راه پیدا کند یک بلیط سفر با هواپیما دریافت خواهد کرد که می‎تواند با استفاده از بلیط‎های خود به کشورهای مختلف سفرکرده و پازل‌هایی 6 قسمتی (همانند پیتزا) مربوط به فرهنگ آن کشور را تکمیل کند؛ یا در قسمتی دیگر بازیکن می‌تواند کلکسیونی از مواد خوراکی جمع‌آوری کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/04/04 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS2.5.0 است.

کیفیت

گرافیک تصاویر بازی نسبتاً خوب است. متن بازی سیاه است و از رنگ‎ها تنها برای پیتزاهای متنوع به کار رفته است. بازی موسیقی متن ندارد و تنها با کلیک کردن روی برش‌ها تک صداهایی به گوش می‌خورد.

مصرف گرایی

این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای برای دریافت بلیط است.

حریم خصوصی

در ابتدای ورود به بازی از بازیکن درخواست دسترسی به موقعیت مکان جغرافیایی، رسانه‌ها، عکس‌ها و فایل‌ها می‌شود که هیچ‌کدام در جریان بازی تأثیر ندارند.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت برای هر دستگاه
نسخه تست شده روی iOS 2.5.0
واحد پول رایگان
ناشر Good Job Games
سال انتشار 2018