Slidey®: Block Puzzle

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

حرکت دادن بلوک‎های رنگی به منظور حذف کردن آن‎ها

ناشر: habby سال انتشار: 2017

Slidey®: Block Puzzle

6+

حرکت دادن بلوک‎های رنگی به منظور حذف کردن آن‎ها

ناشر: habby

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی محتوای منطقی دارد و بازیکن برای انجام آن نیاز به چینش صحیح بلوک‎ها دارد که این عامل باعث بهبود مهارت تفکر‎های تحلیلی و حل مسئله در او می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نحوه‎ی استفاده از این بازی بسیار ساده است و هیچ‌ گونه پیچیدگی در آن دیده نمی‎شود. بازیکن باید با حرکت دادن بلوک‎ها به سمت راست و چپ طوری آن‌ها را تنظیم کند تا یک ردیف به صورت کامل پر شود و از بین برود. بازیکن می‎تواند برای کسب امتیاز بالاتر بلوک‎ها را با استفاده از هدایای روزانه یا با صرف امتیازهای به دست آورده در جریان بازی از بین ببرد. در صورت کافی نبودن امتیازات می‎توان از خرید درون برنامه‎ای نیز استفاده کرد.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی سرگرم‎کننده تصویری فانتزی از یک ردیف بلوک‎های رنگی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. طول بلوک‎ها متفاوت بوده و با انجام هر حرکت یک ردیف به آن‎ها اضافه می‌شود. هر ردیف از بلوک‎ها دارای فضاهای خالی هستند و بازیکن با توجه به اندازه‎ی بلوک‎ها و با حرکت دادن آن‎ها به راست و چپ سعی می‎کند تا یک ردیف را کامل کند. هر ردیف پس از کامل شدن حذف می‎شود و بلوک‎های جدیدی به صفحه‎ی بازی اضافه می‎شوند. اگرچه این بازی به صورت رکوردی است اما در صورت رسیدن بلوکی به انتهای صفحه‎ی بازی باخت بازیکن را به همراه خواهد داشت. کمک کننده‎هایی مانند نیروی الکتریسیته نیز در بازی وجود دارد که موجب از بین رفتن تعداد بالایی از بلوک‎ها می‎شود. فضای بازی فانتزی است و همچنین بازیکن با کسب امتیازات بیشتر می‌تواند با توجه به سلیقه‎ی خود آن را تغییر دهد. با اتصال به اینترنت تبلیغاتی نیز بین مراحل پخش می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 2.3.14 و در تاریخ ۹۸/۶/۲۳ نوشته شده است.

کیفیت

این بازی در عین سادگی طراحی فانتزی و زیبایی دارد. بلوک‎ها و همچنین صفحه‎ی بازی از تنوع رنگی خوبی برخوردار هستند. همه‎ی بلوک‌ها دارای چشم‎های درشتی هستند که گاهی به بازیکن چشمک می‎زنند و همچنین امکان تغییر شکل آن‏ها به گربه‏هایی خوابیده و با قد‎های متفاوت نیز وجود دارد.

مصرف گرایی

در صورت اتصال به اینترنت بین هر مرحله تبلیغاتی پخش خواهد شد و همچنین برای کسب امتیاز بیشتر بازیکنان ملزم به خرید درون برنامه‎ای هستند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 36
نسخه تست شده روی اندروید 2.3.14
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۹.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر habby
سال انتشار 2017