Sling Drift

بررس متن: حامد داوری

7+

دریفت زدن با ماشین بدون برخورد با موانع

ناشر: Tastypill LLC سال انتشار: 2018

Sling Drift

7+

دریفت زدن با ماشین بدون برخورد با موانع

ناشر: Tastypill LLC

سال انتشار: 2018

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
اتصال ماشین به جایگاه‌ها تنها با لمس صفحه صورت می‌گیرد و به هیچ‌گونه اقدام دیگری احتیاج ندارد. منوی بازی ابهامی ندارد و فونت و اندازه‎ی گزینه‌های آن مناسب است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ماشین‌سواری است که در آن بازیکن باید با استفاده از سکوهای اتصالی که در مسیرهای پرپیچ‌وخم نصب‌شده دریفت‎هایی بدون برخورد با کناره‎ی جاده و موانع بزند. بازی در دو حالت رکوردی و مسابقه با سایر ماشین‌ها اجرا می‌شود. در حالت رکوردی بازیکن به‌تنهایی در مسیر قرار دارد و باید با زدن ضربه بر روی صفحه به سکوهای تعبیه شده در مسیر متصل ‎شود تا بتواند بیشترین مسافت را به عنوان رکورد برای خود به ثبت برساند. در حالت مسابقه‌ای بازیکن با چندین ماشین دیگر در این مسیر مسابقه می‌دهد و باید علاوه بر جلوگیری از برخورد، برای پیروزی در مسابقه بجنگد. با پیروزی در مسابقات الماس‌هایی به بازیکن تعلق می‌گیرد که می‌تواند به‌وسیله‌ی آنها ماشین خود را تغییر دهد. در بخش مسابقات گاهی ماشین‌های حریف، پلیس، تاکسی یا آتش‌نشانی بوده که می‌تواند باعث آشنایی بازیکن با مشاغل شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/09/25 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 2.5 است.

کیفیت

بازی از طراحی بسیار ساده‌ای برخوردار است واز مسیرهای پر پیچ‌وخمی تشکیل‎شده است که رنگ‌های اطراف جاده گاهی تغییر می‌کند اما به واقعیت نزدیک نیست. موسیقی در حین بازی اجرا نمی‌شود و تنها صدای ترمزدستی کشیدن ماشین‌ها و برخوردشان به کناره‌های مسیر در طول بازی به گوش می‌خورد.

مصرف گرایی

این بازی دارای خرید درون برنامه‌های است و در صورت آنلاین بودن تبلیغات به نمایش گذاشته می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 42
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 2.5
حداقل نیازمندی iOS 8.2 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Tastypill LLC
سال انتشار 2018