Slots Era – Las Vegas Slots HD

thumbnail
۱۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

چرخاندن گردونه‌ها برای ظاهر شدن تصاویر مشابه به‌طور تصادفی

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی مملو از تصاویری با کلیشه‌های جنسیتی است و برخی شخصیت‌ها مانند کلئوپاترا پوشش مناسبی ندارند.
  روش بازی با پیکان‌های جهت‌داری نمایش داده شده است اما در مورد چگونگی بردوباخت توضیحی داده نمی‌شود که در ابتدا برای بازیکنانی که آشنایی با روش این‌گونه بازی‌ها ندارند تا حدی گیج‌کننده است.
  تصاویر استفاده‌شده اشاره به شخصیت‌های نامدار و فرهنگ زندگی آنها در دوران باستان دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام این بازی از دستگاه بازی (بیشتر از نوع قمار) برگرفته شده که برروی شانس قرار دارد. در این بازی تصاویری از اشیا، حیوانات و شخصیت‌های دوران باستان (مانند سزار) بر روی گردونه‌هایی در چندین ردیف قرار دارند. بازیکن با فشار دادن دکمه‎ی «چرخش» بازی را آغاز می‌کند و پس از ثابت شدن گردونه‌ها تصاویر ظاهر می‎شوند. ظاهر شدن ترکیب حداقل پنج تصویر مشابه به معنای برد بازیکن است. امتیازهای داخل بازی به صورت پول داخل بازی محاسبه می‎شود. در ابتدای هر دور بازی بازیکن مبلغی از پول به‌ دست‌ آمده در بازی را به‌عنوان شرط‌بندی در بازی قرار می‌دهد که با برد او این مبلغ به پول برنده‌شده اضافه می‌شود و در حالت باخت کسر می‎شود. البته چرخش رایگان و شرایط ویژه‎ی دیگر نیز در بازی وجود دارد که همگی عاملی برای انگیزش در بازیکنان به حساب می‎آیند. این بازی هیچ هدف آموزشی ندارد و کاملاً مبتنی بر شانس است و تشویقی برای انجام شرط‌بندی و بازی‎هایی از این قبیل است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.49.0 iOS در تاریخ 98/06/24 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  تصویرسازی شخصیت‌ها جلوه‌ای واقعی دارند و بازیکن می‌تواند با آن به‌خوبی ارتباط برقرار کند. گرافیک و موسیقی در حال پخش در بازی در اکثر مواقع تکراری است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  با پرداخت حداکثر مبلغ 99.99$ و خرید درون برنامه می‎توان موجودی حساب داخل بازی را افزایش داد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود و اطلاعات بازی خود را با دوستانش به اشتراک بگذارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴۹.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Murka Games Limited
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان