Small Town Murders: Match 3 Crime Mystery Stories

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

قرار دادن سه شکل مشابه در کنار یکدیگر برای پیدا کردن سرنخ داستانی معمایی

سال: 2020
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  پوشش اغلب افراد مؤنث بازی مناسب نیست و برخی از آن‎ها با اندام‎های کلیشه‎ای به تصویر کشیده شده‎اند.
  بخش‎های متفاوت بازی به وسیله‏‎ی متن‎های کوتاهی به بازیکن آموزش داده می‎شود که برای بهتر متوجه شدن روند بازی نیاز به آشنایی به زبان انگلیسی است. مأموریت‎های متفاوتی نیز در هر مرحله وجود دارد که به انجام رساندن برخی از آن‎ها نیاز به دقت بیشتری دارد.
  حل کردن پازل‎ها و معماهای بازی به تقویت مهارت تفکر حل مسئله کمک می‎کنند. بازیکن برای قرار دادن صحیح تصاویر در کنار هم نیاز به آشنایی با مفهوم تشابه دارد.
  وجود داستان‎های جنایی، پیگیری قتل‎ها و پرسش از مظنونین می‎تواند تا حدی حس ترس و خشونت را به بازی بیفزاید.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  قرار دادن حداقل سه تصویر مشابه در کنار یکدیگر هدف این بازی است. بازیکن باید اشکال موجود در صفحه‎ی بازی را به نحوی حرکت دهد تا در جهت عمودی یا افقی حداقل سه شکل شبیه و هم‎رنگ کنار هم قرار بگیرند. اما برای به پایان رساندن هر مرحله تعداد محدودی حرکت در اختیار بازیکن قرار دارد. با جور کردن بیش از سه شکل همسان در یک ردیف یا ستون جوایزی از جمله بمب، رنگین‎کمان و موشک به بازیکن تعلق می‎گیرد که هر کدام ویژگی‎های کمک‎کننده‎ی خاص خود را دارند. بازی داستانی را نیز دنبال می‎کند. بازیکن در نقش کارآگاهی به جست‎و‎جوی سرنخ‎ها می‎پردازد و اتفاقاتی از جمله قتل‎ها را بررسی و موشکافی می‎کند اما برای به ثمر رسیدن این موارد او باید مراحل بازی را انجام دهد و پازل‎های آن را حل کند. در صورت اتمام هر مرحله سر نخی برای حل معمای بازی مانند اثر انگشت به بازیکن داده می‎شود. در پایان و با حل کردن تمامی پازل‎های بازی شخصیت‎های خلافکار و همچنین اسلحه‎ی استفاده‎شده در قتل‎ها کشف می‎شوند. داستان معمایی بازی عامل مشوقی برای ادمه دادن بازی است اما وجود مسائلی مانند قتل‎ها کمی حس ترس را به بازی اضافه می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 1.4.0 در تاریخ 99/07/13 نوشته شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های متنوعی در بازی وجود دارند که هر یک نقشی را در داستان بازی ایفا می‎کنند. بازیکن نقش یک کارآگاه را دارد او سر‎نخ‎های به‎دست‎آمده را در دفتر خود یادداشت می‎کند و با مجموعه‎ی آن‎ها از مظنونین بازجویی می‎کند. تصاویر پس‎زمینه رنگارنگ هستند و تصاویر بخش داستانی نیز جذاب و پر از جزئیات است. موسیقی متن بازی ملایم است و خللی در تمرکز بازیکن ایجاد نمی‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی خرید درون برنامه‎ای دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی نیاز به دسترسی به اینترنت ندارد اما برای دریافت جوایز بیشتر اتصال به اینترنت نیاز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۴.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ و بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Rovio Entertainment Corporation
  سال انتشار ۲۰۲۰