!Smash Cars

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقه ماشین‎سواری و تلاش برای عدم برخورد با موانع

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در هنگام ورود به بازی بخش آموزشی برای بازیکن وجود دارد. سطح دشواری مراحل به صورت تصاعدی بالاتر می‎رود. کنترل بازی و عدم برخورد با موانع می‎تواند برای بازیکنان چالش‎برانگیز باشد.
  عبور از موانع متفاوت مستلزم رعایت زمان‎بندی صحیح و درک چگونگی عملکرد هر مانع است که خود موجب تقویت مهارت تفکر تحلیلی در بازیکن خواهد شد.
  ماشین شخصیت در اثر برخورد با موانع منفجر می‎شود و آتش می‎گیرد. در پایان هر مسابقه ماشین‎هایی که موفق به کسب مقام اول نشدند توسط چکش بسیار بزرگی ضربه می‎خورند و همچنین نبرد برای گذشتن از موانع و پیروزی در مسابقه باعث ایجاد هیجان مضاعف در بازیکن می شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی در یک مسابقه‎ی ماشین‎سواری در محیط‎هایی با موانع متفاوت مثل چرخ‎های غلتان و تیغ‎های عظیم برنده شرکت می‎کند. در اثر برخورد با هر یک از موانع ماشین به همراه انفجار و آتش‎سوزی پرتاب می‎شود. بازیکن تنها با نگه داشتن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی ماشین شخصیت خود را کنترل می‎کند. برخلاف بازی‎های دیگر در سبک ماشین‎سواری که تمرکز اصلی بازی بر هدایت ماشین است این بازی تکیه بر ممانعت از برخورد ماشین با موانع پیش‎رو دارد. پس از پایان مسابقه بازیکن سکه‎هایی دریافت می‎کند که می‎تواند توسط آن‎ها نوع و رنگ ماشین خود را تغییر داده یا با اضافه کردن لوازم یدکی مانند سپر و بال ماشین خود را شخصی‎سازی کرده و آن را قدرتمند‎تر و سریع‎تر کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.2.1 iOS در تاریخ 98/11/4 نوشته‎ شده ‎است.

  کیفیت

  بازی دارای گرافیک سه‌بعدی است اما از نظر وضوح تصویر کیفیت بسیار بالایی ندارد. استفاده از موانع با طراحی های متفاوت، صدای موتور و قابلیت افزودن لوازم یدکی موجب مهیج شده فضای بازی شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در بازی قرار دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغ 3.99 $ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان