!Smash Cars

بررس متن: پرستو رحیمی

10+

مسابقه ماشین‎سواری و تلاش برای عدم برخورد با موانع

ناشر: Voodoo سال انتشار: 2019

!Smash Cars

10+

مسابقه ماشین‎سواری و تلاش برای عدم برخورد با موانع

ناشر: Voodoo

سال انتشار: 2019

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
عبور از موانع متفاوت مستلزم رعایت زمان‎بندی صحیح و درک چگونگی عملکرد هر مانع است که خود موجب تقویت مهارت تفکر تحلیلی در بازیکن خواهد شد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
ماشین شخصیت در اثر برخورد با موانع منفجر می‎شود و آتش می‎گیرد. در پایان هر مسابقه ماشین‎هایی که موفق به کسب مقام اول نشدند توسط چکش بسیار بزرگی ضربه می‎خورند و همچنین نبرد برای گذشتن از موانع و پیروزی در مسابقه باعث ایجاد هیجان مضاعف در بازیکن می شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در هنگام ورود به بازی بخش آموزشی برای بازیکن وجود دارد. سطح دشواری مراحل به صورت تصاعدی بالاتر می‎رود. کنترل بازی و عدم برخورد با موانع می‎تواند برای بازیکنان چالش‎برانگیز باشد.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این بازی در یک مسابقه‎ی ماشین‎سواری در محیط‎هایی با موانع متفاوت مثل چرخ‎های غلتان و تیغ‎های عظیم برنده شرکت می‎کند. در اثر برخورد با هر یک از موانع ماشین به همراه انفجار و آتش‎سوزی پرتاب می‎شود. بازیکن تنها با نگه داشتن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی ماشین شخصیت خود را کنترل می‎کند. برخلاف بازی‎های دیگر در سبک ماشین‎سواری که تمرکز اصلی بازی بر هدایت ماشین است این بازی تکیه بر ممانعت از برخورد ماشین با موانع پیش‎رو دارد. پس از پایان مسابقه بازیکن سکه‎هایی دریافت می‎کند که می‎تواند توسط آن‎ها نوع و رنگ ماشین خود را تغییر داده یا با اضافه کردن لوازم یدکی مانند سپر و بال ماشین خود را شخصی‎سازی کرده و آن را قدرتمند‎تر و سریع‎تر کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.2.1 iOS در تاریخ 98/11/4 نوشته‎ شده ‎است.

کیفیت

بازی دارای گرافیک سه‌بعدی است اما از نظر وضوح تصویر کیفیت بسیار بالایی ندارد. استفاده از موانع با طراحی های متفاوت، صدای موتور و قابلیت افزودن لوازم یدکی موجب مهیج شده فضای بازی شده است.

مصرف گرایی

تبلیغاتی در بازی قرار دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغ 3.99 $ لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 91
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.2.1
حداقل نیازمندی iOS 9.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Voodoo
سال انتشار 2019