Smashy road: Wanted

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رانندگی در خیابان‎ها برای فرار از دست پلیس‎ها

سال: 2015
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چرخش ماشین به دو جهت چپ و راست صورت می‎گیرد که با ضربه زدن یا نگه‌داشتن انگشت بر روی گزینه‎ی هر جهت، انجام می‎شود. کنترل ماشین به‌سادگی حرکت دادن آن نیست و برای نگه‌داشتن ماشین در مسیر یا فرار به‌موقع از دست پلیس‎ها عوامل محیط بسیاری مؤثرند.
  در طول بازی ماشین بازیکن و سایر ماشین‏ها به‌خصوص پلیس‎ها به‌طور دائم تصادف می‎کنند، چپ می‎کنند و حتی در برخی مواقع منفجر می‎شوند. البته شخصیت انسانی در بازی قرار ندارد و هیچ کشتار یا خونریزی نشان داده نمی‎شود. تنش بالایی در محتوای بازی وجود دارد که ناشی از سرعت‌بالا آن است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه بازی‎های پیکسلی و با ساختار ابتدایی است که در آن ماشین بازیکن به دلایل نامشخصی تحت تعقیب است و ماشین‎های پلیس به دنبال او از همه طرف حمله می‎کنند. بازیکن ماشینش را به سمت چپ و راست حرکت می‎دهد و از هر راهی برای گریز از دست پلیس‎ها استفاده می‎کند. هدف بازی مشخص نیست و هیچ راهنمایی برای بازی وجود ندارد، اما در میانه‎های مسیر پول قرارگرفته شده را باید جمع‎آوری کرد؛ ولی درنهایت از این پول هیچ استفاده‎ای نمی‎شود. در طول بازی ماشین‎ها منفجر می‎شوند، غرق می‎شوند، چپ می‎کنند و به شکل‎های مختلف تصادف می‎کنند. بازیکن باید در طول بازی سریع عکس‎العمل نشان دهد، ولی کنترل ماشین به علت سرعت‌بالای آن بسیار دشوار است. به علت خشونت دائمی، سرعت بیش‌ازحد بالا و تبلیغات مکرر در کنار خرید درون برنامه این بازی برای کودکان دبستانی و کوچک‎تر توصیه نمی‎شود. بازی انواع تبلیغ ناگهانی ویدیویی و تصویری دارد و برای افزایش پول یا گرفتن ماشین امکان مشاهده تبلیغات ویدیویی وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.2.1 iOS در تاریخ 96/11/10 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  ظاهر این بازی به‌صورت پیکسلی و باکیفیت بسیار پایینی نمایش داده می‎شود و موسیقی متنی در بازی در نظر گرفته نشده است و تنها صدای گاز دادن ماشین، انفجار و موارد مشابه به گوش می‎رسد. این بازی برنده جایزه بازی‎های سریع در دوازدهمین دوره IMGA شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات متعددی به‌صورت عکس و ویدیو در طول بازی نمایان می‎شود و برای به دست آوردن ماشین شانسی یا افزایش پول، گزینه مشاهده ویدیو تبلیغاتی ارائه می‎شود. ماشین‎ها هر یک با قیمت متفاوت از 0.99 دلار تا 3.99 دلار عرضه می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Bearbit Studios B.V.
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان