Snake Vs Block

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تغییر مسیر با سرعت بالا برای پیدا کردن بهترین مسیر عبوری

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  اگرچه قوانین بازی بسیار ساده‎اند و تنها با حرکت راست و چپ انگشت بر روی صفحه قابلیت کنترل وجود دارد؛ اما حرکات بسیار حساس طراحی‌شده‌اند و با کوچک‎ترین لرزش انگشت مسیر حرکتی تغییر می‎کند. گاهی بلوک‎های به هم چسبیده باعث خطا در انتخاب مسیر شده و نبود مسیر خالی از مانعی بلوک مانند، بعضاً باخت حتمی بازیکن را رقم می‎زند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی بر پایه‎ی سرعت عمل برای پیدا کردن بهترین مسیر عبوری با کسر کم‎ترین امتیاز است و بازیکن برای به دست آوردن بالاترین رکورد باید از مهارت‎ هماهنگی دست و چشم بالایی برخوردار باشد. نقاط کلیدی این بازی هم در به دست آوردن امتیازات بوده و هم در راستای انتخاب مسیر‎های کم‌هزینه است. حرکات بازی بسیار حساس‎اند و با کمتری لرزش دست مسیر انتخابی تغییر پیدا می‎کند. سرعت بازی به‌مرور افزایش پیدا می‎کند و چالش‎هایی همچون دیوارهای طولانی یا مسیرهایی با اعداد بسیار بالا قابل اجتناب‎اند. تم‎های مختلفی در بازی برای ایجاد تنوع ارائه‌شده است که بر اساس تعداد بازی‎های انجام‌شده در اختیار بازیکن قرار می‎گیرند و چالش‎های مختلفی برای خارج کردن روند یکنواخت بازی ارائه‌شده است. تبلیغات بی‎وقفه و نامناسب و غیراخلاقی این بازی موجب ایجاد انگیزه برای خرید درون برنامه و حذف تبلیغات می‎شود. هیجان و حس اعتیادآور این بازی بدون شک باعث علاقه‎مندی بازیکنان بسیاری می‎شود و نه‌تنها به‌خودی‌خود برای کودکان و نوجوانان جذاب است، بلکه به علت دشوار بودن و دقت درحرکت باعث ایجاد حس رقابتی جهت ثبت رکورد بین دوستان می‎گردد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.20 iOS بعد از باز کردن 20 طرح از بازی در تاریخ 96/11/23 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  هیچ موسیقی در این بازی ارائه نشده است که هم نکته مثبتی به شمار می‎آید و هم از کیفیت آن کم می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات ویدیویی بسیار زیادی در طول این بازی نمایش داده می‎شود که خود عامل تشویقی برای خرید درون برنامه جهت حذف این تبلیغات به قیمت 2.99 دلار می‎گردد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان