Snap Happy - Greeting Cards Starring You

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تبدیل عکس به کارت پستال‎های رنگارنگ

سال: 2014
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کار با برنامه بسیار ساده است و تنها با انتخاب تصویر پیش‎فرض و سپس با عکس‎برداری انجام می‎شود. جریان بازی گاهی دچار وقفه‎هایی می‎شود که احتیاج به بستن برنامه و از نو باز کردن آن است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این برنامه کاربر می‎تواند عکس‎های خود را به کارت پستال تبدیل کند. تصاویری پیش‎فرض با تم مناسبت‎های متفاوت مثل سال نوی میلادی در بازی قرار دارد. در هر تصویر تعدادی استیکر مثل درخت کاج و هدیه‎ها وجود دارد و قسمتی از تصویر نیز برای عکس کاربر خالی است. او می‎تواند از خود یا اطرافیانش توسط دوربین دستگاه هوشمند عکس بگیرد. عکس گرفته‎شده به صورت خودکار در تصویر انتخابی قرار خواهد گرفت و تصویری جالب و مشابه به کارت پستال ایجاد خواهد شد. کاربر می‎تواند جهت یا محل قرار‎گیری استیکر‎ها را عوض کند و کارت را کاملاً مطابق با سلیقه‎ی خود کند و همچنین می‎تواند تصویر نهایی را از طریق شبکه های پیام‎رسان برای دوستان خود بفرستد. بازی جهت سرگرمی تهیه شده است اما استیکرهای رنگارنگ و فضای متفاوت برنامه به طور حتم برای کاربران جذاب خواهد بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 4.0 iOS در تاریخ 99/05/19 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  استیکرهای بسیار متفاوتی در برنامه وجود دارند. بخشی نیز به تصاویر تصادفی اختصاص دارد که کاربر باید حالت‎هایی مانند ناامیدی یا شادی را در چهره‎ی خود نمایش دهد و سپس برنامه به صورت خودکار استیکرهایی روی آن قرار می‎دهد و او را غافلگیر می‎کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی برنامه به دوربین دستگاه هوشمند بازیکن نیاز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Chad Podoski
  سال انتشار ۲۰۱۴
  ارز رایگان