Sniper 3D

thumbnail
۱۸ سال به بالا

کشتار قاتلین، دزدان و خلاف‌کاران با انواع سلاح

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  پوشش برخی از خانم‎ها در این بازی نامناسب بوده و محتوای داستانی از مرحله مربوط به‌نوعی جنایت است.
  آموزش اولیه و کوتاه این بازی اطلاعات کافی جهت درک روش انجام بازی ارائه می‎کند. اجرا و تسلط بر بازی نیاز به زمان زیادی ندارد و بعد از چندین مرحله اولیه به سادگی اهداف بازی قابل‌دستیابی‌اند.
  درجه خشونت بالای این بازی به علت تصاویر واقع‎گرایانه‎ی ارائه‌شده در بازی است. بعد از کشته شدن خون‎ریزی بسیار زیادی بر روی زمین و بدن فرد مرده مشاهده می‎شود و با نزدیک شدن تصویر در حین مرگ شفافیت بالاتری نیز از صحنه مرگ به دست می‎آید (امکان حذف خون در بخش تنظیمات وجود دارد).

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از هیچ نظر برای آموزش یا انتقال مفاهیم مثبت طراحی نشده است و تنها یک هدف وجود دارد و آن کشتن است. در این بازی کشتن بیشتر و خطای کمتر به‌منزله امتیاز بالاتر و باز شدن مراحل بعدی است. شخصیت‎های مورد هدف معمولاً به‌نوعی خلاف‌کار به‌حساب می‎آیند؛ برخی در حین ارتکاب جرم کشته می‎شوند و برخی در حین فرار کردن باید کشته شوند. تصاویر و فضای بازی کاملاً واقع‎گرایانه طراحی‌شده است و بعد از برخورد تیر فرد کشته‌شده به‌شدت خون‎ریزی می‎کند. ظاهر انسان‎های با کیفیت بالا طراحی‌شده و برخی از پوشش‎ها نیز برای گروه سنی پایین نامناسب است. ارتقای سلاح‌ها برای افزایش درجه دقت در حین شلیک یا قدرت و تعداد تیرها برای کسب نتیجه بهتر صورت می‎گیرد که از راه سکه‎های مراحل پیشین یا خرید درون برنامه ممکن می‎شود. انجام بازی مستلزم داشتن انرژی است که تنها از راه آن خرید درون برنامه الماس‎ها یا مشاهده تبلیغات ویدیویی است. برای آگاهی از اطلاعاتی که اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبانی نسخه 1.14.7 iOS بعد از استفاده از انرژی‎های اولیه در تاریخ 97/04/23 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  طراحی سه بعدی بازی تا جای ممکن بر روی واقعی کردن تصاویر تمرکز دارد که با ترکیب شدن آن با گرافیک با کیفیت و موسیقی هیجانی پس‌زمینه بسیار موفق بوده است. شخصیت‎های بازی انسان‎های مختلف ازجمله خلاف‌کاران، قربانیان و پلیس‎ها هستند که در صورت برخورد تیر به هرکدام کشته می‎شوند. نزدیک و آرام شدن تصویر در حین شلیک ازجمله جلوه‎های ویژه بازی بوده که بر روی همان هدف اصلی واقع‎گرایانه بودن تأثیر مثبت دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای انجام بازی باید سطح انرژی را افزایش داد که از طریق خرید الماس با استفاده از بسته‎های متنوع 4.99 دلاری تا 19.99 دلاری ممکن است و یا با مشاهده تبلیغات ویدیویی قابل‌افزایش است. خرید و ارتقای سلاح‎ها هزینه‎ زیادی را می‎طلبند که معمولاً با انجام مأموریت‌های میسر نمی‎شود و نیاز به خرید بسته‎های سکه حس می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با Facebook در بخش‎های مختلف بازی قابل‌مشاهده است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱۴.۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Fun Games For Free
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان