Sniper Arena: PvP Army Shooter

thumbnail
۱۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

قرارگیری در نقش تک‎تیرانداز برای نابودی هر چه بیشتر دشمنان

سال: 2016
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ابتدا تصویر خانمی مشاهده می‌شود که به‌عنوان راهنما توضیحاتی به بازیکن ارائه می‌دهد که پوشش نسبتاً نامناسبی دارد.
  این بازی منو بسیار شلوغی دارد، لذا بازیکن در تجربه‎ی اول ممکن است احساس سردرگمی کند اما با ورود به بخش تیراندازی عملکرد بازی ساده‌تر می‎شود. بازیکن باید اهداف خود را به‌دقت نشانه‌گیری کند که این کار به تمرکز بالایی احتیاج دارد. در مراحل ابتدایی شخصیت خانمی، بازیکن را راهنمایی خواهد کرد.
  برنده شدن در این بازی نیاز به شناسایی سریع دشمنان و نشانه‌گیری دقیقشان دارد که این عامل باعث افزایش سرعت عمل و دقت بازیکنان می‌شود.
  این بازی محتوای جنگی دارد و حین نشانه‌گیری به دشمنان و شلیک، صحنه‌هایی از خونریزی و همچنین مرگ دشمنان دیده می‌شود. صدای شلیک گلوله نیز در پس‌زمینه‎ی بازی شنیده می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی پرهیجان، حول محتوای تیراندازی و کشتار قرار دارد. بازیکن در این بازی نقش تک‌تیرانداز را ایفا می‌کند که در صحنه‌های نبرد از فاصله‎ی دور به دشمنان شلیک می‌کند. این بازی به‌صورت آنلاین و چند نفره اجرا می‌شود. پس از ورود به منو، بازیکن می‌تواند تعداد نفرات گروه خود را تعیین کند، از سلاح‌های متفاوت استفاده کند و لباس‌های جنگی مختلفی برای خود تهیه کند که البته تعدادی از این امکانات فقط با پرداخت‌های درون برنامه‌ای قابل‌استفاده خواهند بود. سپس بازیکن وارد صحنه بازی می‌شود که به‌صورت سه بعدی طراحی‌شده‌اند و قابلیت زوم بالایی دارند. بازیکن به همراه گروه خود در منطقه‌ای پشت سنگر مخفی می‌شود، دشمن خود را شناسایی می‌کند، روی او زوم می‌کند و سپس به سمت آنها شلیک می‌کند. این بازی دارای محدودیت زمانی است و پس از اتمام زمان معین شده بازیکنی که بیشترین تعداد هدف صحیح را داشته باشد (توانسته بیشترین تعداد دشمن را از بین ببرد) به‌عنوان برنده نهایی اعلام می‌شود. بخش‌های چالشی به نام فرمانروایی و مسابقه مرگ برای ایجاد تنوع و هیجان بیشتری در این بازی قرار گرفته‎اند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.1.7 در تاریخ ۹۸/0۸/0۴ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تصاویر این بازی از کیفیت سه بعدی و بسیار بالایی برخوردارند. صدای طبیعی گلوله‌ها، زاویه دید ۳۶۰ درجه و همچنین تکان خوردن صفحه پس از تیراندازی هیجان بازی را بیشتر می‌کند و به دنیای واقعی نزدیک می‎کند. بازی صحنه جنگ‌های بسیار متنوع و زیبایی دارد و موسیقی استفاده‌شده در متن نیز انرژی ویژه‌ای به بازیکن منتقل می‌کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای استفاده از امکانات بیشتر بازیکن می‌تواند از خرید درون برنامه‌ای استفاده کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  این بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود. در ابتدا از بازیکن درخواست می‌شود تا به‌وسیله حساب کاربری گوگل خود وارد بازی شود و همچنین با قوانین و مقررات حریم خصوصی بازی موافقت کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Nordcurrent
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان