Sniper Arena: PvP Army Shooter

بررس متن: پریا کنکاشور

18+

قرارگیری در نقش تک‎تیرانداز برای نابودی هر چه بیشتر دشمنان

ناشر: Nordcurrent سال انتشار: 2016

Sniper Arena: PvP Army Shooter

18+

قرارگیری در نقش تک‎تیرانداز برای نابودی هر چه بیشتر دشمنان

ناشر: Nordcurrent

سال انتشار: 2016

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
برنده شدن در این بازی نیاز به شناسایی سریع دشمنان و نشانه‌گیری دقیقشان دارد که این عامل باعث افزایش سرعت عمل و دقت بازیکنان می‌شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
این بازی محتوای جنگی دارد و حین نشانه‌گیری به دشمنان و شلیک، صحنه‌هایی از خونریزی و همچنین مرگ دشمنان دیده می‌شود. صدای شلیک گلوله نیز در پس‌زمینه‎ی بازی شنیده می‌شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
در ابتدا تصویر خانمی مشاهده می‌شود که به‌عنوان راهنما توضیحاتی به بازیکن ارائه می‌دهد که پوشش نسبتاً نامناسبی دارد.
سهولت استفاده
این بازی منو بسیار شلوغی دارد، لذا بازیکن در تجربه‎ی اول ممکن است احساس سردرگمی کند اما با ورود به بخش تیراندازی عملکرد بازی ساده‌تر می‎شود. بازیکن باید اهداف خود را به‌دقت نشانه‌گیری کند که این کار به تمرکز بالایی احتیاج دارد. در مراحل ابتدایی شخصیت خانمی، بازیکن را راهنمایی خواهد کرد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی پرهیجان، حول محتوای تیراندازی و کشتار قرار دارد. بازیکن در این بازی نقش تک‌تیرانداز را ایفا می‌کند که در صحنه‌های نبرد از فاصله‎ی دور به دشمنان شلیک می‌کند. این بازی به‌صورت آنلاین و چند نفره اجرا می‌شود. پس از ورود به منو، بازیکن می‌تواند تعداد نفرات گروه خود را تعیین کند، از سلاح‌های متفاوت استفاده کند و لباس‌های جنگی مختلفی برای خود تهیه کند که البته تعدادی از این امکانات فقط با پرداخت‌های درون برنامه‌ای قابل‌استفاده خواهند بود. سپس بازیکن وارد صحنه بازی می‌شود که به‌صورت سه بعدی طراحی‌شده‌اند و قابلیت زوم بالایی دارند. بازیکن به همراه گروه خود در منطقه‌ای پشت سنگر مخفی می‌شود، دشمن خود را شناسایی می‌کند، روی او زوم می‌کند و سپس به سمت آنها شلیک می‌کند. این بازی دارای محدودیت زمانی است و پس از اتمام زمان معین شده بازیکنی که بیشترین تعداد هدف صحیح را داشته باشد (توانسته بیشترین تعداد دشمن را از بین ببرد) به‌عنوان برنده نهایی اعلام می‌شود. بخش‌های چالشی به نام فرمانروایی و مسابقه مرگ برای ایجاد تنوع و هیجان بیشتری در این بازی قرار گرفته‎اند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.1.7 در تاریخ ۹۸/0۸/0۴ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر این بازی از کیفیت سه بعدی و بسیار بالایی برخوردارند. صدای طبیعی گلوله‌ها، زاویه دید ۳۶۰ درجه و همچنین تکان خوردن صفحه پس از تیراندازی هیجان بازی را بیشتر می‌کند و به دنیای واقعی نزدیک می‎کند. بازی صحنه جنگ‌های بسیار متنوع و زیبایی دارد و موسیقی استفاده‌شده در متن نیز انرژی ویژه‌ای به بازیکن منتقل می‌کند.

مصرف گرایی

برای استفاده از امکانات بیشتر بازیکن می‌تواند از خرید درون برنامه‌ای استفاده کند.

حریم خصوصی

این بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود. در ابتدا از بازیکن درخواست می‌شود تا به‌وسیله حساب کاربری گوگل خود وارد بازی شود و همچنین با قوانین و مقررات حریم خصوصی بازی موافقت کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 76
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۷
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Nordcurrent
سال انتشار 2016