Snipers Vs Thieves

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تعویض نقش بین شخصیت تک‎تیرانداز و دزد برای به دست آوردن پول بیشتر

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  قوانین بازی شفاف هستند ولی تسلط در تیراندازی و آگاهی از ابزار جانبی زمان‎بر است.
  محتوای بازی بر مبنای تیر زدن و تیر خوردن دزدان در حین فرار است و از ابزاری مانند انواع اسلحه و نارنجک استفاده می‎شود. خون‎ریزی در بازی وجود ندارد و بعد از تیر خوردن هیچ شخصیتی کشته نمی‎شود و تنها دستگیر می‎شود و علامت جمجمه بر روی عکس شخصیت قرار می‎گیرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در قالب کارتونی با ساختار دزد و پلیسی ساخته‌شده است و بازیکن در دو نقش دزد و تک‎تیرانداز می‎تواند به انجام این بازی بپردازد. در نقش دزد بازیکن به همراه دوستان خود تلاش می‎کند تا بدون دستگیر شدن و با به دست آوردن حداکثر پول دزدیده‌شده به ماشین فرار خود برسد. در نقش تک‎تیرانداز هدف برعکس می‎شود و بازیکن تلاش دارد تا با شلیک کردن به دزدان مانع از رسیدن آن‎ها به ماشین فرارشان بشود. ساختار متنوع مکان‎های بازی و سرعت عمل بازیکن از چالش‎های این بازی محسوب می‎شود و برخلاف تم دزد و پلیسی که دارد هیچ استرسی در حین عملیات به بازیکن وارد نمی‎شود. به نظر می‎رسد که بعد از تیر خوردن شخصیت‎ها می‎میرند ولی هیچ خون‎ریزی نشان داده نمی‎شود و بعد از پایان مرحله تمام شخصیت‎ها زنده‎اند؛ یا موفق به فرار شده‎اند و یا درنهایت دستگیر می‎شوند. بازی در دو حالت رقابت آنلاین و به‌صورت تمرینی بدون هم‎گروه شدن با سایر بازیکنان این مجموعه قابل‌اجرا بوده و تجهیزات متنوعی برای فرار و شلیک وجود دارد. تبلیغات و خرید درون برنامه متنوعی در این بازی وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.7 iOS در تاریخ 96/10/08 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  بازی با ساختار کارتونی خود از بروز هرگونه حس ترس در بازیکن جلوگیری می‎کند و جنبه رفاقتی که بین دو شخصیت دزد و تک‎تیرانداز در منو اصلی وجود دارد باعث از بین رفتن حس خشونت می‎گردد. هیجان بازی ناشی از زمان محدود برای انجام فعالیت است و سکوتی که در حین انجام بازی وجود دارد موجب حفظ تمرکز بازیکن در فرار و تیر زدن می‎گردد. امکان ارسال شکل در حین بازی از جنبه‎های کناری و تفریحی محسوب می‎شود و بازیکنان با ارسال شکلک‎های موجود احساس و نظر خود را بیان می‎کنند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای افزایش طلا بسته‎های خرید درون برنامه متنوع از 1.99 تا 99.99 وجود دارد. لینک ارتباط با ناشر نیز در صفحه اصلی قرار دارد و پیشنهادهای ویژه خرید بسته در مدت‌زمان کوتاه در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در حالت آنلاین نیاز به ارتباط با اینترنت وجود دارد. بازی لینک ارتباط به Facebook را در منو اصلی دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Piotr Buczkowski
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان