Snoopy Pop

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پازل‎های کوتاه مبتنی بر قوانین فیزیک همراه با شخصیت‎های Peanuts

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این بازی با توضیح در ابتدای هر مرحله شروع می‎شود و بعد از یادگیری بازی با ورود هر قابلیت جدید نیز توضیح کامل داده می‎شود. هدف هر مرحله از بازی مشخص است و قوانین ساده‎ای دارد. در مراحل بالا به‌خصوص از بخش دوم نیاز به تفکر و جهت‌گیری نیاز است تا بتوان بازی را برد که به‌مرور با آزمون‌وخطا به دست می‎آید.
  کودکان در تعامل با این بازی تفکر حل مسئله را تمرین می‎کنند و استفاده مناسب از منابع را یاد می‎گیرند. کودکان باید بتوانند با تعداد محدود توپ‎ها بارنگ مشخص هدف هر مرحله را به دست آورند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  محتوای این بازی بر اساس کارتون و مجله کمیک Peanuts طراحی شده است و شخصیتی که بازی را انجام می‎دهد سگ معروف این مجموعه Snoopy است و شخصیت‎های دیگر مانند Charlie Brown و Patty قابلیت‎های کمکی بازی‎اند. بازی با فیلم کوتاهی آغاز می‎شود که علت گیر کردن Woodstock در حباب را شرح می‎دهد. در ادامه نقشه بازی نشان داده می‎شود که با گذر از هر مرحله نقشه به جلو می‎رود. هدف در بازی نجات تمام Woodstock (پرندگان زرد مجموعه) داخل حباب بوده و برای این کار Snoopy تعداد محدودی حباب رنگی خود را پیش از اتمام برای نجات پرندگان محبوبش استفاده می‎کند. در محتوای این بازی هیچ بی‎ادبی یا شیطنتی برگرفته‌شده از مجموعه اصلی وجود ندارد، والدین با خیال راحت می‎توانند به کودکانشان اجازه بازی با این مجموعه را بدهند. جذابیت اصلی بازی در تنوع شخصیت‎ها و رقص پایانی مجموعه است که حس شادی ناشی از پیروزی را به کودکان و نوجوانان منتقل می‎کند برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.12.0 iOS در تاریخ 96/07/30 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این بازی یادآور خاطرات بسیاری برای طرفداران کمیک‎ها و کارتون‎های این مجموعه است، زیرا که صداها و موسیقی بازی دقیقاً مانند فیلم این مجموعه قرار داده‌شده و ظاهر تمام شخصیت‎ها بدون هیچ تغییری در بازی قرارگرفته است. همچنین در انتهای هر مرحله بعد از برد شخصیت‎ها شادی می‎کنند که دقیقاً مشابه نحوه رقص مجموعه‎های قدیمی است. حس شادی و ذوق Snoopy از آزادی هر پرنده باعث می‎شود تا با انگیزه بیشتری بازی ادامه داده شود، همچنین در صورتی که به 10 حرکت پایانی برسید در چهره Snoopy استرس و نگرانی دیده می‎شود که باعث حس متقابل و نزدیکی با شخصیت می‎گردد. تصاویر از رنگ‎های شاد و متنوع ساخته شده‎اند و بازی ازنظر گرافیکی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  همچنین برای خرید سکه می‎توان از پول واقعی استفاده کرد. بازی در پایین صفحه نقشه لینکی برای دیدن جدول امتیازات جهانی را دارد. از مهم‎ترین علل علاقه‎مندی کودکان و نوجوان شخصیت‎های کارتونی و دوست‌داشتنی این مجموعه است که خود باعث علاقه‎مندی بیشتر کودکان به وسایل و اسباب‎بازی‎های مرتبط با داستان‌های این مجموعه می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی به فضای Facebook متصل می‎گردد و درازای آن سکه و قلب به دست می‎آید. همچنین می‎توان درازای ارسال قلب سکه به دست آورد که با استفاده از Facebook و اتصال به آن ممکن است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱۲.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Jam City
  سال انتشار ۲۰۱۷
  اقتباس مجموعه‎ی کارتونی Peanut
  ارز رایگان