Snow Kids

بررس متن: پرستو رحیمی

5+

هدایت پنگوئنی کوچک در مسیری پرخطر

ناشر: NEUTRONIZED سال انتشار: 2019

Snow Kids

5+

هدایت پنگوئنی کوچک در مسیری پرخطر

ناشر: NEUTRONIZED

سال انتشار: 2019

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی کنترل ساده‌ای دارد و کودک دکمه‎های داخل بازی برای حرکت و پرش استفاده می‎کند یا انگشت خود را در جهت موردنظر بر روی صفحه می‎کشد. در مراحل بالاتر دشمنان سریع‌تر حرکت می‌کنند و بازی دشوارتر می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

شخصیت اصلی این بازی پنگوئنی کوچک و بامزه است که در سرزمین‎های برفی حرکت می‎کند و با پرت کردن گلوله‎های برفی دشمنان خود را از بین می‌برد تا الماس به دست آورد. گلوله‎های برفی باعث یخ زدن دشمنان شده و پنگوئن بازی با کنار زدن آنها به مسیر خود ادامه می‌دهد. برخورد به دشمنان بدون پرتاب کردن گلوله‎ی برفی باعث یخ زدن پنگوئن شده و هیچ تصویری از خشونت یا خون‎ریزی وجود ندارد. هر مرحله از بازی در فضای جدید و متفاوتی اجرا می‌شود و امکان نگه‌داشتن بازی، شروع بازی از ابتدای مرحله و بالا بردن سطح دشواری متناسب با نیاز کودک وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.0.11 iOS در تاریخ 98/03/02 نوشته‎شده است.

کیفیت

تصاویر و موسیقی بازی یادآور بازی‌هایی با سبک قدیمی‌تر هستند. طراحی فضای شادی بازی ناشی از گرافیک پیکسلی با رنگ‎های متنوع آن است. موسیقی در هر مرحله تغییر می‌کند که به کودک تجربه دلپذیری را می‌دهد.

مصرف گرایی

پخش چندین ویدیوی تبلیغاتی در حین بازی باعث وقفه‌ای کوتاه در روند پیشروی بازیکن می‌شوند که می‌توان با پرداخت 3.99$ بازی را ارتقا داد که در این حالت تبلیغات به‌طور کامل حذف می‌شوند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 16
حداقل نیازمندی اندروید 4.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.0.11
واحد پول رایگان
ناشر NEUTRONIZED
سال انتشار 2019