Soap Cutting

thumbnail
۷ سال به بالا
۵ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

بریدن صابون‎‌ها برای ساختن یک شکل خاص

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بعضی از شکل‌‎هایی که با بریدن صابون به وجود می‎‌آیند، مثل رژ لب، بزرگسالانه هستند.
  انجام بازی بسیار ساده است برای هر مرحله تنها لازم است تا بازیکن چندین بار انگشت خود را روی صفحه‎‌ی بازی بکشد تا شکلی مشخص شود. جریان بازی می‌‎تواند بازیکنان را تشویق کنند تا از اجسام تیز استفاده کنند و با بریدن صابون شکل‌‎های متفاوتی خلق کنند این جریان می‌‎تواند باعث پرورش بعضی مهارت‌‎های آن‌‎ها مانند خلاقیت شود اما از طرفی والدین باید بر کار کودکان نظارت کرده و سازوکاری برایشان مهیا کنند تا خطری تهدیدشان نکند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی هیچ چالش خاصی ندارد و تنها برای آرامش دادن به بازیکن طراحی شده است. در هر مرحله صابون‎‌هایی با شکل‎‌ها و رنگ‌‎های متفاوت و همچنین یک جسم تیز مانند چاقو در اختیار بازیکن قرار می‌‎گیرد. او باید انگشت خود را روی صفحه‎‌ی بازی بکشد تا باعث حرکت دادن جسم تیز شود سپس بخش‎‌هایی از صابون را ببرد‎ تا شکلی از آن ساخته شود به طور مثال با بریدن یک صابون سبز یک قورباغه ساخته می‌‎شود. نحوه‎‌ی انجام بازی بسیار ساده است و نیاز به فکر کردن یا حتی انجام کار زیادی ندارد که به همراه شبیه‎‌سازی آرام حرکت کردن چاقو روی صابون می‌‎تواند باعث آرامش خاطر بازیکنان شود. نمایش شکل‎‌های متفاوتی که از صابون‎‌ها ساخته می‌‎شوند شاید برای کودکان عامل مشوقی باشد تا جریان بازی را در دنیای واقعی بازسازی کنند بنابراین والدین باید بر کار آن‎‌ها نظارت کنند تا کار با اجسام تیز خطری برایشان ایجاد نکند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‌ی 3.50.0 iOS در تاریخ 1400/04/19 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تصاویر بازی کیفیت معمولی دارند که البته برای محتوای ساده‎‌ی بازی کافی است اما شبیه‎‌سازی حرکت چاقو روی صابون باید دقیق‎‌تر انجام می‎‌شد تا حس آن را به خوبی به بازیکن منتقل می‌‎کرد. به خصوص صداگذاری می‎‌توانست در انتقال این حس کمک‎‌کننده باشد اما آن هم دقت زیادی ندارد و برای هر جنس صابونی مشابه است. صابون‎‌ها در رنگ‎‌های متفاوت هستند و شکل‎‌هایی که از آن‎‌ها ساخته می‎‌شوند نیز متنوع هستند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بنرهای تبلیغاتی در صفحه‌‎ی اصلی بازی وجود دارند که نمایششان حتی با قطع کردن اینترنت غیر فعال نمی‌‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی نیازی به دسترسی به اینترنت ندارد اما برای بیشتر کردن امتیازات باید به اینترنت متصل بود و فیلم‌‎های تبلیغاتی دید.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۳.۵۰.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  نسخه تست شده روی iOS ۳.۵۰.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر .CRAZY LABS BY TABTALE , G.P.
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان