Soccer 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

8+

شبیه‎سازی بازی فوتبال دونفره در لیگ‎های مختلف جهان

ناشر: Uasabi Studio سال انتشار: 2015

Soccer 2018

8+

شبیه‎سازی بازی فوتبال دونفره در لیگ‎های مختلف جهان

ناشر: Uasabi Studio

سال انتشار: 2015

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
سازوکار بازی بسیار ساده بوده و نیازی به آموزش اولیه ندارد، اما برای کسب مهارت در مقابل حریف‎های قدرتمند باید مدتی با تمرین کردن میزان خطای‎های حین رقابت را کاهش داد.
آنچه والدین باید بدانند

هدف از این بازی ایجاد تجربه‎ی رقابت‎های فوتبالی است که به صورت دونفره شکل می‎گیرد. در ابتدای هر دور از بازی بازیکن باید لیگ مورد نظر خود را در بین لیگ‎های در دسترس انتخاب کرده و از بین تیم‎ها دو تیم را برای شروع انتخاب کند. بازیکن می‎تواند سرعت و نوع بازی را از بین گزینه‎های تند، معمولی و کند انتخاب کند. نوع رقابت و مسابقه‎ی بین بازیکنان همانند فوتبال در دنیای واقعی بوده که برای عاقه‎مندان به این ورزش بسیار جذاب خواهد بود. رقابت‎ها همگی به صورت انلاین اجرا می‎شوند و پس از نصب بازی به علت اجبار ارتباط با اینترنت، تبلیغات زیادی به صورت خودکار بر روی دستگاه هوشمند نمایش داده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.3 Android در تاریخ ۹۷/۱۰/0۹ نوشته شده است.

کیفیت

تصاویر از کیفیتی معمولی برخوردارند و موسیقی یکنواختی در طول بازی پخش می‎شود. بازیکنان قادر نیستند حرکات خاصی انجام دهند و روند بازی به صورتی ابتدائی و ساده طراحی شده که نسبت به نمونه های مشابه در درجات پایین‎تری نسب به کیفیت و فضای بازی قرار می‎گیرد.

مصرف گرایی

تبلیغات بسیار زیادی در حین بازی و حتی هنگامی که از بازی استفاده نمی‎شود، در صفحه‌ی دستگاه هوشمند کاربر به طور مداوم نمایش داده می‎شود که در فعالیت‎های عادی کاربران مداخله می‎کند.

حریم خصوصی

انجام بازی به ارتباط دائمی اینترنت نیاز دارد و به بخش قابل توجهی از فایل‎های شخصی، تلفن و لیست مخاطبین کاربر دسترسی دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 47
نسخه تست شده روی اندروید 1.3
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۳ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Uasabi Studio
سال انتشار 2015