Soccer Kick

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدفگیری و شوت کردن توپ فوتبال برای کسب امتیاز

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی تنها با لمس صفحه بازی انجام می شود. پرتاب توپ جهت کسب حداکثری امتیازات، نیازمند عکس‎العمل به موقع از طرف بازیکن است. تبلیغات بسیاری در جریان بازی دیده می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن توپ فوتبالی را در محیط‎های متفاوت با ضربه زدن با انگشت بر صفحه بازی به سمت جلو شوت و امتیاز کسب می‎کند. بازی تکیه بر طی کردن مسافت بالاتر توپ دارد و مانند بازی‎های فوتبالی مبتنی بر وارد کردن توپ به دروازه نیست. هدف‌گیری در زمان مناسب موجب طی مسافت بالاتر توپ و کسب امتیازات بیشتر برای بازیکن خواهد شد. ساختار بازی در تمامی مراحل مشابه اما استفاده از تصویر بناهای فرهنگی و تاریخی شهر‎های گوناگون مانند اهرام مصر و برج ایفل پاریس در طراحی مراحل تا حدی موجب جذابیت فضای آن شده ‎است. بازی هیچ هدف آموزشی‌ای ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته شده ‎است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.13.1 iOS در تاریخ 5/12 /98 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی مینیمال و با بهر‎ه‎گیری از رنگ‌های تند و بناهای مهم شهرهای متفاوت در جهان تصویرسازی شده ‎است. شخصیت با پوشش فوتبالی طراحی شده که شکل ظاهری آن قابل تغییر است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 2.99 $ و برای در اختیار داشتن ضربات اضافی پرداخت مبلغ 0.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‌ای با نام این بازی در فیس بوک وجود دارد

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱۳.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان