Soccer Stars

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

نشانه‎گیری و تلاش برای ورود توپ به دروازه

ناشر: Miniclip.com سال انتشار: 2014

Soccer Stars

6+

نشانه‎گیری و تلاش برای ورود توپ به دروازه

ناشر: Miniclip.com

سال انتشار: 2014

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نحوه‎ی استفاده از این برنامه بسیار ساده است و هیچ گونه قانون خاصی را دنبال نمی‎کند. بازیکن با نگه داشتن انگشت خود روی مهره‎ی مورد نظر و نشانه‎گیری به سمت توپ می‎تواند آن را وارد دروازه‎ی حریف کرده یا مانع از ورود توپ به دروازه‎ی خود شود. در هر نوبت از بازی چند ثانیه وقت برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که در صورت گذشت زمان، نوبت به حریف می‎رسد.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی ورزشی تصویری از زمین فوتبال طراحی شده است که روی آن مهره‎های دایره شکلی به جای بازیکنان وجود دارند. بازی به صورت آنلاین انجام می‎شود. بازیکن ابتدا چالش مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از آن بازی از بین کاربران آنلاین یک حریف تصادفی برای او انتخاب کند. هر یک از بازیکنان به صورت نوبتی نزدیک‎ترین مهره به توپ را انتخاب می‎کنند و پس از نشانه‎گیری، مهره را به سمت توپ می‎فرستند. هدف بازی تلاش برای وارد کردن توپ به دروازه‎ی حریف یا ممانعت از ورود توپ به دروازه خودی است. برای شروع هر بازی بازیکن ملزم به پرداخت سکه است که کسب آن‎ها در جریان بازی به کندی انجام می‎شود و ممکن است بازیکن را به خرید درون برنامه تشویق کند. بخش تمرینی بازی بدون اتصال به اینترنت قابل اجرا است و بازیکنان می‎توانند با قرارگیری در این بخش مهارت خود در انجام بازی را بیشتر و برای بازی آنلاین تجربه کسب کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 4.3.3 و در تاریخ ۹۸/0۶/۵ نوشته ‌شده است.

کیفیت

مراحل بسیار متفاوتی در این بازی وجود دارد که تمامی آن‎ها مشابه به هم هستند و تنها تفاوت آن‎ها در رنگ مهره‎های استفاده شده است. موسیقی متن بازی هیجان‎انگیز است و به محض ورود به هر مرحله صدای تشویق تماشاچیان به وضوح شنیده می‎شود.

مصرف گرایی

کسب امتیاز در این برنامه به کندی انجام می‎شود و بازیکن برای انجام مستمر بازی به خرید درون برنامه‎ای نیاز دارد.

حریم خصوصی

این بازی به صورت آنلاین انجام می‌شود و تبلیغاتی نیز در بین مراحل نمایش داده می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 53
نسخه تست شده روی اندروید 4.3.3
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۸.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Miniclip.com
سال انتشار 2014