Solitaire Blast – Fairway Card

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

انتخاب کارت از میان کارت‎های موجود با توجه به شماره هر یک

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با ضربه زدن با انگشت بازیکن بر روی صفحه‌ی بازی انجام می شود. چالش‎های متفاوتی چون سرعت بالاتر بازی و تعداد کمتر کارت‎ها نیز در بازی وجود دارد که موجب افزایش سطح دشواری بازی می‎شوند.
  عامل انتخاب کارت‌ها از میان کارت‎های موجود علاوه بر تقویت تفکر حل مسئله و تفکر تحلیلی در بازیکن، به او کمک می‎کند تا به روش‌های جدید برای یافتن راه حل فکر کند که موجب افزایش قدرت خلاقیت در او خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام نسخه‌ی اندروید این بازی Fairway Solitaire Blast است. بازی در سبک بازی‎های کارتی Solitaire است که در آن در هر دور بازی تعدادی کارت در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد که او با قرار دادن کارت‌هایی با شماره‌ی بیشتر یا کمتر بر روی کارت‌های موجود هر مرحله را پیش می‌برد. انتخاب بهترین کارت از میان کارت‎های موجود جهت به پایان بردن سریع‎تر مرحله نیازمند دقت بازیکن است و جریان آن مشابه با بازی‎های پازلی است که می‌تواند توانایی تفکر حل مسئله و تفکر تحلیلی را در بازیکنان به چالش بکشد. بازیکن می‌تواند علاوه بر بازی انفرادی تجربه‌ی بازی با دوستان از طریق اتصال به لینک فیس‎بوک بازی را نیز داشته باشد یا می‎تواند امتیاز دوستان خود را از این طریق مشاهده کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.8.33 iOS در تاریخ 98/12/3 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی محیط بسیار ساده‎ای دارد که در آن از تعدادی کارت استفاده شده ‎است. گرافیک بازی کیفیت خوبی دارد و همچنین استفاده از شخصیت حیوان کوچکی که در بازی ظاهر می‎شود جلوی تکراری شدن فضای آن را گرفته است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  کمک کننده‎هایی مانند امکان بالا بردن تعداد کارت‌ها در بازی وجود دارد که برای در اختیار داشتن آن‌ها پرداخت حداکثر مبلغ 39.99 $ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‌ای با نام این بازی در فیس بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۸.۳۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان