Sonic at the Olympic Games

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقات المپیک توکیو با حضور شخصیت‎های دنیای سونیک

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی انجام هر بازی در ابتدا توسط متن‎های کوتاهی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد و با توجه به امکان تغییر درجه‎ی دشواری بازی‎ها درک سازو‎کار آن‎ها ساده است. در شروع بازی نیاز به بارگذاری حجم بیشتری از اطلاعات است.
  بازیکن در جریان این بازی با تاریخچه‎ی المپیک، شهر توکیو، ورزش‎های موجود در المپیک مانند شنا، پرش و دوی امدادی و همچنین نحوه‎ی انجام آن‎ها آشنا خواهد شد. در این بازی بر مفهوم کارگروهی و رقابت سالم تأکید بسیاری شده‎ است.
  در این بازی به فرهنگ مسابقات المپیک و شهر توکیو در قالب متن‎های کوتاه و تصاویر اشاره شده‎ است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام نسخه‌ی اندروید بازی Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020 است. این بازی مجموعه‎ای از مسابقات ورزشی موجود در المپیک توکیو مانند دو میدانی و با حضور شخصیت‎های دنیای سونیک را در اختیار بازیکن قرار می‎دهد. بازی دو بخش مجزای داستانی و رقابتی دارد. بازیکنان می‎توانند در بخش داستانی بازی و با حضور شخصیت‎هایی مثل دکتر اگمن شرکت کنند یا با دیگر کاربران بازی به صورت آنلاین مسابقات ورزشی را انجام دهند. بازی بر پایه‎ی رقابت و انجام مسابقات ورزشی است و همچنین تاریخچه‎ای از مسابقات المپیک جهت آشنایی بیشتر بازیکن با این رویداد در بازی قرار دارد. فضای بازی بسیار متنوع و مهیج است و غالب شخصیت‎های کارتونی بازی دارای شخصیت‎های دوستانه و در تلاش برای کمک به یکدیگر هستند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 1.0.1 در تاریخ 99/03/18 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  جزئیات بالایی در بازی مثل طراحی ورزشگاه‎ها، تماشاچیان، نمایش پرچم مربوط به کشورهای شرکت‎کننده در مسابقه، مراسم اهدای مدال در بازی رعایت شده‎ است که به همراه موسیقی و صداگذاری مناسب موجب تداعی حس واقعی مسابقات المپیک برای بازیکنان خواهد ‎‎شد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت دسترسی به تمام بازی‎های مجموعه پرداخت مبالغی از $ ١،٣٩ تا ١٠.٩٩$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام بازی لازم است. صفحه‎ای با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Sega America
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان